TOP virály týdne: Rapující Michelle Obama & Pokémon Go s vínem

Nachystejte si uzenáče, TOP virály jsou zpátky! A hned je to nářez s první dámou USA, alkoholičkama, dětma, dědkama, paralympionikama a Pokémonama.

Michelle Obama rapovala s Missy Elliott

První dáma USA naskočila u Bílého domu do černého auta moderátora Jamese Cordena a rozjela to v jeho pořadu Carpool Karaoke. Na zadek si sednete ve chvíli, kdy se na zadním sedadle objeví rapperka Missy Elliott a první dáma se do rapování pustí s ní. Video se okamžitě stalo hitem internetu. Američané jsou nadšení. Ale z čeho nejsou, že?

Pokémon Go pro dospělé: hrajte ho s vínem

Pokémoni? Ale kdeže… Nejlepší je hrát hned od rána Chardonnay Go! Lepší nálada po celý den zaručena. Tuto hru by měli hrát hlavně lidé, kterým vadí, když si z jejich Pokémonů někdo dělá srandu.

Thug Life: Tenhle kluk dostane každou holku

Přestaňtě okamžitě číst všechny návody, jak úspěšně sbalit holku, a podívejte se na tohle video. Kluk s růžovými brýlemi by si teď hned mohl otevřít kurzy svádění a vydělat miliony. Vše, co potřebuje, aby okouzlil partu holek, jsou koule a jeden baseballový míček.

84letý děda zahanbil mladé nabušence a má už přes 85 miliónů zhlédnutí

CrossFit sportovec Kenneth Leverich se v kampani “Hard Won” pro značku cideru Smith & Forge zamaskoval jako 84letý děda a vyzval na Muscle Beach v Kalifornii místní nabušence. S bílými vlasy, vrásky a s trochou kulhání od něj nikdo nečekal, že uzvedne takovou neskutečnou váhu.

Jsou to superlidi! Paralympiáda v Riu má parádní spot

Inspirující a bezpochyby působivý spot k letošní Paralympiádě v Riu. Zatímco zdravý já sedím celé dny u počítače, tihle atleti a další lidé se zdravotním postižením dokazují, že zvládnou skutečně cokoliv. Tleskám. Lehce mě znepokojuje snad akorát hláška “Comments are disabled for this video.” pod videem na YouTube.

Pokémoni potkávají Trainspotting

Podívejte se, jak vypadají Pokémoni nadabovaní šíleným skotským dialektem. A jakoby to ještě nestačilo, postavy vypráví o prst*ní své babičky a jiných zvěrstvech. Prostě námrd.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter obnovil dohodu s Googlem, tweety u něj dostanou přednost

Společnost Twitter odsouhlasila spolupráci s Googlem. Ten získá přímý přístup k streamu tweetů. Díky tomu se takřka v reálném čase budou moci zobrazovat přímo ve výsledcích vyhledávání. Podle některých zdrojů budou mít zvýhodnění či zvýraznění oproti ostatním stránkám. Ke změnám dojde ještě v první polovině letošního roku.