TOP virály týdne: Umělec proměnil nákladní míchačku na beton v obří disko kouli

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Z nákladní míchačky na beton je obří disko koule. Komunisti hulákají Kabáty na své vánoční besídce. Jimmy Fallon a Michael Fassbender hrajou na Air Guitar. Donald Trump se kámoší s Kanye Westem, na což Vladimir Putin tak trochu žárlí. A jako bonus vás na tuhle party veze Leoš Mareš taxikem.

Umělec proměnil nákladní míchačku na beton v obří disko kouli

Francouzský umělec Benedetto Bufalino si nápaditě pohrál s nákladní míchačkou na beton, z jejíž točící se nádrže udělal tu nejdaftpunkovější disko kouli na světě! Pouhé dva dny ji pak mohli kolemjdoucí tanečníci obdivovat v jedné z ulic Lyonu. Opravdu si ještě myslíte, že váš firemní vánoční večírek bez téhle míchačky za něco stál? My už ne.

Bitva ve hře na Air Guitar mezi Michaelem Fassbenderem a Jimmym Fallonem

Jimmy Fallon vyzval Michaela Fassbendera k intenzivní bitvě ve hře na imaginární kytaru. Střihli si třeba songy “Crazy Train” od Ozzyho Osbourna a “The Boys Are Back in Town” od Thin Lizzy. Kdo podle vás zaválel na Air Guitar lépe?

Pohoda na vánoční besídce KSČM

Když se u nás komunisti opijou, hulákají z plných plic Kabáty. Tuhej mráz z toho člověku přejede po zádech, když je slyší zpívat text „když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas“.

Láska nebeská mezi Trumpem a Putinem

Putinovi se zdá Trump naprosto perfektní (idiot). Ty žluté vlasy. Ten oranžový obličej. Ten hloupý výraz. Prostě láska nebeská.

Kanye West a Donald Trump jsou kámoši jak hrom

Rapper Kanye West se po propuštění z blázince sešel s Donaldem Trumpem. Prodiskutovali spolu život a poplácali se po ramenou. Vskutku dojemný příběh hlubokého přátelství.

Leoš Mareš dělá taxikáře a plní vánoční přání

Nejen Zdeněk Macura, ale teď i Leoš Mareš dělá taxikáře. Akorát nejezdí sám na sebe za pár korun s Uberem, ale za víc korun jezdí luxusním Mercedesem pro Mall.cz (také ve spojení s Uberem) a plní vánoční přání. Video má na Facebooku už milion zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Se Street View se můžete poprvé podívat na dno oceánů

Kdo by si před pár lety pomyslel, že bude možné vydat se do hlubin oceánu skrze běžné online mapy. Zjevně s tím tak úplně nepočítal ani Google, jinak by svůj nástroj asi nepojmenoval Street View. Právě tam totiž po mnoha rozšířeních o zajímavá místa na zemském povrchu nyní přibyla také místa pod hladinou moře a podívaná je to kouzelná.