TOP virály týdne: Trpíte o Vánocích samotou? Skočte na PornHub

TOP virály jsou: když se o Vánocích díváte na porno; když dáváte pěstí klokanovi; když se šprtáte angličtinu; když chcete všechny zastřelit; když všude nosíte helmu Stormtroopera; když umíte hrát na míchátko na kávu nebo když jste brutálně upřímní.

Trpíte o Vánocích samotou? Skočte na PornHub

Vánoce jsou, když se všichni sejdou u jednoho stolu a tam leží jedna žena. V té chvíli se ruce mastné od kapra či řízku docela hodí. Ale konec fantaziím, vraťme se do reality. PornHub vám prostě přeje nadržené Vánoce.

Nejpodivnější bitku v dějinách Austrálie vyprovokoval zmatený klokan

Tuhle velmi nepravděpodobnou bitku vyprovokoval zmatený klokan, kterého (jak se domníváme) už nebavilo jeho vlastní bezútěšné bytí rámované stereotypním hopsáním sem a tam. Bez jasných motivů se vrhl na nic netušícího hafana, držel ho pod krkem a zarputile ho odmítal propustit ze svého pevného sevření. „Hrdinou“ nevšedního okamžiku se stal muž, který bez otálení přispěchal hafanovi na pomoc a dal klokanovi za vyučenou dobře mířenou pěstí do čumáku!

Nejlépe celou událost popsal samozřejmě Ozzy Man. K věci se vyjádřil i expert na život v divočině.

Engliš fór beginers: Aj gona fakin kil jů!

Kdo by čekal, že zatím nejvánočnější reklamu upečou Poláci. Snaživý děda se v ní šprtá englištinu, aby úplně první návštěva jeho malé vnučky v Londýně stála opravdu za to. Kdybychom měli jen jeden like, dáme ho tady dědovi.

Lovestory se zdrcující pointou

Jeden by si myslel, že sleduje klišoidní lovestory, ve které si studenti píší vzkazy na lavici, ale skutečnost je někde hodně jinde. Přehlížení totiž občas zabíjí. A to doslova. Tuhle reklamu se zdrcující pointou si zaručeně pustíte (minimálně) dvakrát.

Dojemný spot na Rogue One: Star Wars Story rozproudí vaše slzné kanálky

Cross-promo spot filmu Rogue One a filipínské telekomunikační společnosti Globe líčí příběh dvou sourozenců, staršího bratra a jeho malé sestry, která odmítá cokoli dělat a kamkoli jít, aniž by na sobě neměla helmu Stormtroopera. Tu ovšem nenosí jako pouhý fashion statement, ale má k tomu pádný důvod, který vás dostane. Kapesníčky připravit: 3, 2, 1, teď!

Rus zahraje “Imperial March” na míchátko na kávu

Kdyby tohle video viděl Darth Vader, zřejmě by začal uvažovat o adopci. Je to nejspíš fake, ale tím si přeci srandu zkazit nenecháme, což?

Brutálně upřímný trailer na Suicide Squad

Nejhorší hrdinové všech dob v nejhorším filmu všech dob? Alespoň to si myslí autoři YouTube kanálu Screen Junkies, který ty internety pravidelně zásobuje nejen svými upřímnými trailery. Pěkně bez servítek, zato se spoustou humoru a nenapodobitelným komentářem. Podívejte se sami, jak rozsekali Suicide Squad. Ani Joker to nezachránil. Spíš naopak.

Total
0
Shares
Další články