TOP virály týdne: Psí mléko není Britův šálek čaje

Tentokrát pro vás máme pár otázek: Ochutnali byste psí mléko? Nechali byste se táhnout na paraglidu za kamionem? Jeli byste rádi vlakem s oscarovým hercem Adrienem Brodym? Nechali byste rozdrtit zlatou cihlu za milion hydraulickým lisem? Ano či ne; to je, oč tu běží!

 

Psí mléko není Britův šálek čaje

S organizací PETA je vždycky sranda. Tentokrát členové jejich sekty řádili v Británii, kde dávali lidem ochutnat tak trochu netradiční mléko. „Jemné a sladké, skoro jako milkshake,“ pochvalovala si vzorek jedna z oslovených žen, která vůbec netušila, že ve skutečnosti ochutnává lahodné psí mléko. Potěšení z bílého krémového nápoje vystřídalo v okamžiku odhalení pravdy znechucení následované bouřlivými reakcemi. Na zdraví!

PS: Jde pouze o vtip a ti nebožáci ve skutečnosti ochutnávají sojové mléko.

Létající pasažér neohroženě tažený kamionem Volvo

Volvo Trucks po delší době přicházejí s další senzační reklamou v hlavní roli s kamionem. Ten neřídí polonahý upocený chlápek jménem Standa ani Karel, ale žena jménem Louise Marriott. Ta v něm za sebou táhne frajera na paraglidu průsmykem chorvatských hor. Vrcholem spotu je průjezd/průlet pod nízko položeným mostem. Tohle na D1 nezkoušejte.

Wes Andreson natočil vánoční spot pro H&M v hlavní roli s Adrienem Brodym

Malebný vánoční spot se celý odehrává ve vlaku, který se kvůli nepříznivému počasí opozdí o 11 hodin a 30 minut. Pro pasažéry Českých drah nic neobvyklého, jenže zaplivaným rychlíkem s vámi nikdy nepojede oscarový herec Adrien Brody. Mimořádně výjimečný lesk krátkému filmu Come Together dodal nedostižný režisér Wes Anderson.

Hydraulický lis rozdrtí zlatou cihlu za milion

Co se stane, když dáte do hydraulického lisu zlatou cihlu za milion? Tvar se mění. Hodnota ne. Náhoda? Nemyslíme si.

Total
0
Shares
Další články