TOP virály týdne: Top Gear je mrtev, ať žije The Grand Tour!

Tři králové motoristického megalomanství jsou konečně zpátky se svou novou show The Grand Tour. Těsně v závěsu je pronásleduje muž, který skočil z výšky 73 metrů, aby si namočil sušenku v čaji. Ať žije Británie!

Top Gear je mrtev, ať žije The Grand Tour!

Tři králové motoristického megalomanství – Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May aka Kapitán Šnek –, jsou zpátky. Jejich nová show The Grand Tour, která spadá pod Amazon, je konečně tady a sbírá nadšené reakce fanoušků i kritiků. Hned úvod prvního dílu je vskutku dojemný. „Nikdy jsem nemyslel, že mě dojme sledovat tři pitomce, jak řídí mustangy v poušti. Ale dojalo,“ napsal k tomu uživatel ‏@AndyTheBlanch na Twitteru. Nás by to taky nenapadlo.
 

Muž skočí z výšky 73 metrů, aby si namočil sušenku v čaji

24letý Brit Simon Berry skočil bungee jumping z výšky 73 metrů, aby si namočil sušenku v čaji. Stanovil tak nový světový rekord a zapsal se do Guinessovy knihy rekordů. Blázen, nebo hrdina?

Nejsnadnější způsob, jak připravit krocana na Den díkůvzdání

Večeře na Den díkuvzdání se neobejde bez pečeného krocana. Zkuste si připravit ten nejchutnější, který jste kdy měli! Budete potřebovat: 1 ks psa, 1 ks kostičky, 1 ks sekery, 1 ks masážního stroje a další běžné ingredience. Pak už jen počkejte, až získá zlatou barvu.

Paní Klausová v boží vánoční reklamě od Marks and Spencer

Žijeme v nefér světě, kde Santa Claus neexistuje, ale Václav Klaus bohužel ano. Díky vánoční reklamě od Marks and Spencer můžeme aspoň chvíli věřit, že jistá paní „Klausová“ vnese jednou ročně do světa zpátky rovnováhu a udělá ho trochu lepším místem.

Explozivní spot na nový MacBook Pro

Apple se předvedl s první reklamou na nový MacBook Pro s Touch Barem. Každá ze stovek explodujících žárovek v ní reprezentuje jeden zrealizovaný nápad. Díky těm se podle Applu posouvá vše vpřed. Kupujete?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Mamutí infografika popisuje mobilní ekosystém Googlu

Tušíte, kolik mobilních služeb, aplikací a dalších produktů provozuje tvůrce nejpoužívanějšího vyhledávače Google? Zkusíte aspoň hádat? Zda jste se trefili můžete překontrolovat v infografice od WordStreamu, která je nejen všechny zmiňuje, ale také k nim poskytuje jejich základní charakteristiky a další informace o nich.