TOP virály týdne: Parodie vánoční reklamy od Johna Lewise je pořádná trumpovina

Trump sem, Trump tam. Máte ho už dost? Buďte v klidu. Hysterii kolem něj už velmi brzy nahradí ta vánoční! Důkazem toho jsou i aktuální TOP virály týdne. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější z nich.

John Lewis: Pes oslaví Vánoce na trampolíně

Vánoce oficiálně začaly! Odstartovala je nová vánoční reklama britského obchodního řetězce John Lewis. Jako každý rok se snaží dojmout miliony lidí (a prodat nějaké to zboží). Letos v hlavní roli s hopsajícím boxerem Busterem. Líbí?
 

 
U boxera Bustera a trampolíny to ale neskončilo. Vánoční reklamu si vzala do parády stránka JOE.ie a udělala z ní pořádnou trumpovinu, která podle nás vyhrává internet tohoto týdne.
 


Malý leguán bojuje o holý život

Malý leguán mořský bojuje na Galapágách o holý život, když se snaží uniknout svíjející se mase hladových hadů. Jde o záběry z druhé řady kultovní dokumentární série Planet Earth, které ihned aspirují na akční scénu roku! A Hollywood se může jít zahrabat.
 

Ozzy Man tomu už jen nasadil korunu…
 


Studenti loučící se se svým učitelem nahání hrůzu i husinu

Studenti střední školy na Novém Zélandu se naposledy rozloučili se svým učitelem ve velkém stylu. „Zatančili“ mu na rozloučenou tradiční maorský bojový tanec Haka, kterým se bojovníci nabuzovali před bitvou. Není to úplně nové video, ale na Facebooku se poslední dny stalo hitem. Vidět to naživo, tak bychom se asi…
 


Ruští rybáři vyloví z oceánu obří překvapení

Ruská rybářská loď má na kontě velký (a nečekaný) úlovek. Když na palubě vyprázdní síť plnou tisíců ryb, nestačí se divit, jaké zvíře mezi nimi je a jak moc má všechno na háku. Vemte si z toho prosím příklad.
 


Odvážný spot na zmrzlinu jako alegorie amerických voleb

Máte rádi zmrzlinu? I tu s politickým názorem? Tento zdánlivě okouzlující spot od Ben & Jerry’s se vám nakonec stejně jen snaží prodat svou zmrzlinu. Nic víc, nic míň.
 


Donald Trump na návštěve u Fresh prince

Nejdřív se chtěl Donald Trump nastěhovat do domu, kde bydlel chudý mladík Will, teď se chce nastěhovat do Bílého domu místo Obamy. Komu zničí život příště?
 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co se smí a nesmí online? Digitálně (s)právně už ve středu

Někdy ani Wikipedie nestačí. Nechte si poradit od předních českých právníků s internetovým marketingem, publikováním obsahu a elektronickou fakturací. Dozvíte se, jak se úspěšně bránit, zjistíte, na co konkrétně si dát pozor, a získáte sebejistotu v tom, co děláte. A za celý den přitom nedáte víc, než byste běžně dali právníkovi za hodinu…