TOP virály týdne: Tom Hanks překvapil novomanžele, šílenec rozmlátil Apple Store

Tom Hanks ➜ cizí svatba ➜ selfie. Šílený Francouz ➜ petanque koule ➜ Apple Store. GoPro➜ Hero 5 ➜ Karma dron. Pozpátku ➜ brutální duel ➜ Audi RS 7. Umělá inteligence ➜ song ➜ The Beatles.

Tom Hanks překvapil novomanžele při běhání v Central Parku

Co je víc? Snubní prsten, nebo selfie s Tomem Hanksem? Nevíme… Jasné ale je, že na svůj svatební den určitě nezapomenou Elisabeth a Ryan z New Yorku. Na svatbu jim totiž vběhl Tom Hanks, vyfotil si s nimi selfie a umístil ji na svůj Twitter, kde páru k svatbě znovu pogratuloval.

Šílený Francouz rozmlátil v Apple Storu vše, co mu přišlo pod ruku

Naštvaný zákazník s petanque koulí vs. Apple Store: minimálně 13-0. Ptáte se proč? Apple mu prý odmítl vrátit peníze za jeho reklamovaný iPhone. Svým šíleným jednáním způsobil škodu v řádech tisícovek eur.

GoPro má svůj první dron

GoPro se snaží dokázat, že má stále co nabídnout, a přichází konečně s vlastním dronem GoPro Karma a svou novou vlajkovou lodí – kamerou Hero 5 Black.

Brutální reklama na Audi RS 7

Audi jede poslední dobou reklamní pecky. Ten poslední spot je v podstatě akční film, který odkazuje na „brutální“ boj o křeslo v Bílém domě. Za krásné věci totiž stojí za to bojovat. Klidně i pozpátku.

Umělá inteligence složila lepší song než The Beatles

A muzikanti nebudou mít co žrát! Už teď můžou zahodit své nástroje, protože je tu umělá inteligence s hudebním sluchem a talentem pro pop music. Úplně poprvé složila v laboratořích Sony pro A.I. song ve stylu The Beatles a učí se skládat i další hity.

Total
0
Shares
Další články