TOP virály týdne: Zach Galifianakis nakládá Hillary Clintonové, Harry Potter a Koks mudrců

Začátek. Zach Galifianakis. Bizarní otázky. Hillary Clinton. Harry Potter. Koks mudrců. Facebooková jména. Texty písniček. Snapchat. Sluneční brýle. Simpsonovi. Adventure Time. Konec.

Zach Galifianakis nakládá Hillary Clintonové

Mezi dvěma kapradinami je pořad webu Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis a v posledním díle se rozhodl potěšit svými netypickými až naprosto bizarními otázkami budoucí první bílou prezidentku. Prý to byl nápad samotné Hillary. Dorazí i Trump?

Harry Potter a Koks mudrců

Celý příběh Koksu mudrců se točí kolem sirotka Harryho Pottera a jeho párty lajn. Najednou není obyčejným chlapcem, i když na to stále vypadá, ale skutečným feťákem. Ani tento nový život však není procházka růžovou zahradou, obzvlášť když se začne probouzet Harryho chuť na nové drogy.

Jména facebookových tváří jako texty písniček

Carl Bradbury musí znát každého člověka s podivným jménem na Facebooku. Britney Bich, Wut Wut, Anita Hiro i Kaalmi Maibi fungují skvěle jako texty ke známým hitům. Je to vskutku prča! Koukejte.

Snapchat má sluneční video-brýle

Brýle zvané „Spectacles“ mají na rámu malé kamerky a nahrávají 10vteřinové video. Stačí zmáčknout čudlík a je to. Tato hračka vyjde na 130 dolarů. Teď je tah na tobě, Marku.

Gaučový gag Simpsonových ve stylu Adventure Time

Tvůrci Simpsonových si řekli, že je čas na dobrodružství a udělali gaučový gag ve stylu Adventure Time! Musíme uznat, že Bart the Boy a Dog named Homer jsou k sežrání.

Total
0
Shares
Další články