TOP virály týdne: Zach Galifianakis nakládá Hillary Clintonové, Harry Potter a Koks mudrců

Začátek. Zach Galifianakis. Bizarní otázky. Hillary Clinton. Harry Potter. Koks mudrců. Facebooková jména. Texty písniček. Snapchat. Sluneční brýle. Simpsonovi. Adventure Time. Konec.

Zach Galifianakis nakládá Hillary Clintonové

Mezi dvěma kapradinami je pořad webu Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis a v posledním díle se rozhodl potěšit svými netypickými až naprosto bizarními otázkami budoucí první bílou prezidentku. Prý to byl nápad samotné Hillary. Dorazí i Trump?

Harry Potter a Koks mudrců

Celý příběh Koksu mudrců se točí kolem sirotka Harryho Pottera a jeho párty lajn. Najednou není obyčejným chlapcem, i když na to stále vypadá, ale skutečným feťákem. Ani tento nový život však není procházka růžovou zahradou, obzvlášť když se začne probouzet Harryho chuť na nové drogy.

Jména facebookových tváří jako texty písniček

Carl Bradbury musí znát každého člověka s podivným jménem na Facebooku. Britney Bich, Wut Wut, Anita Hiro i Kaalmi Maibi fungují skvěle jako texty ke známým hitům. Je to vskutku prča! Koukejte.

Snapchat má sluneční video-brýle

Brýle zvané „Spectacles“ mají na rámu malé kamerky a nahrávají 10vteřinové video. Stačí zmáčknout čudlík a je to. Tato hračka vyjde na 130 dolarů. Teď je tah na tobě, Marku.

Gaučový gag Simpsonových ve stylu Adventure Time

Tvůrci Simpsonových si řekli, že je čas na dobrodružství a udělali gaučový gag ve stylu Adventure Time! Musíme uznat, že Bart the Boy a Dog named Homer jsou k sežrání.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Praha vyzkouší odpadkové koše připojené online

Někdo by ty internety nejraději zakázal, jiní by je raději viděli v odpadkovém koši. Praha nyní připravuje pilotní projekt chytrých odpadkových košů, které si samy zavolají o vyvezení, když jsou plné. Potřebnou energii si vyrábějí ze slunce a navíc umí ještě jeden zajímavý trik, díky kterému by měly zásadně klesnout náklady na svoz odpadu...
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Miloši, pojď mi hop a Super Bowl!

Super Bowl už je za pár dní a na spoustu reklam se můžete podívat už teď. A jako každý rok to bude přehlídka toho nejlepšího, co může reklama nabídnout. Kromě toho si připomeneme, že "people are awesome", nebo na zdařilý virální mashup Pojď mi HOP s naším novým prezidentem, který láme rekordy.