TOP virály října: Kadící jednorožec, Barbie a žvýkačková láska

Víte, jakou roli hraje při vzniku zmrzliny jednorožec? Nejen to, ale i jak vypadá svět v hlavách malých dívek, nebo že láska nemusí tak úplně procházet žaludkem, se dozvíte v následujícím výběru videí za říjen.

Internet miluje kadícího jednorožce

Jít na velkou už nikdy nebude jako dřív. Stejně jako olizování zmrzliny. Tenhle jednorožec barvitě ukazuje vliv nesprávného „držení těla“ při kakání na vaše zdraví. Jak se to dá vyřešit?

Malé holky mají velkou představivost

Zapomeňme chvíli na nerealistické proporce panenek Barbie, zaměřme se na realistické sny dětí. Každá holka má svůj vlastní svět. A přesně to chytře a vtipně ukazuje Barbie ve svém novém spotu.

Mercedes-Benz narazil na skvělý nápad

A zase děti v hlavní roli. Po holkách v Barbie spotu jsou na řadě hlavně kluci s modely Mercedes-Benz. Děti prostě milují narážení autíčkama do sebe. Ale co se stane, když to nejde? Čistá práce.

Láska nemusí procházet žaludkem

No, není skvělé být single? Není. Láska prý prochází žaludkem, ale žvýkačky radši nepolykejte. Nebo se až nezdravě zamilujete, jako tenhle pár.

Konec nepohodlným trenýrkám

Neposedné nohavičky a jiné chlapské problémy. Jedno je jasné, upravování nepohodlných trenýrek na veřejnosti musí skončit. Pro dobro všech.

Oblíbená dětská hra na šest

Šikana. Některé děti ji milují, některé už tolik ne. Tahle kampaň vystavuje šikaně stopku.

Proč děti lžou? Protože cupcake

Modrej. Dobrej. Kdo by přiznal, že ten cupcake snědl? Já mu rozhodně věřím.

Total
0
Shares
Další články