TOP virály června: Hračky pro dospělé

S ohledem na naše neodkladné cesty za fotbalem do Polska a organizaci Startup Summitu jsme virály trochu zanedbávali, o to větší kolekci úspěchů virálního marketingu jsme si ale nachystali tentokrát. A je pozoruhodné sledovat, co všechno jsou dospělí lidé schopni vymyslet a podniknout, aby upoutali pozornost internetového publika.

Ultimate Batting Practice – Volley

Výrobce baseballových pálek Easton už to s virály zkouší poněkolikáté. A opět s neuvěřitelnými sportovními výkony. Bohužel, až moc neuvěřitelnými.

BMW M5 – “Bullet”

Nejrychlejší sedan na světě a super slow-motion záběry od BMW Canada zaujmou hlavně fanoušky aut, ale těch také není málo. Nyní 2,6 milionu zhlédnutí a rozhodně doporučujeme pouštět v HD.

Playboy South Africa Hair Through the Ages

Že Playboy ovlivňuje trendy už desítky let, to není žádné velké překvapení, pánský střih je ale jednou z těch méně očekávatelných oblastí. 563 tisíc zhlédnutí.

Behind the scenes at a McDonald’s photo shoot

Luxusní záležitost. McDonald’s se rozhodl ukázat, jak to, že jeho produkty vypadají na tácu v restauraci jinak než na fotkách. A jak se ukázalo, uživatelé přesně tohle ocení: 5,9 milionu zhlédnutí.

Where the Hell is Matt? 2012

Všemi milovaná YouTube superstar Matt Harding dal dohromady další taneční video. A tentokrát i s tanečníky z Prahy a Bratislavy. Zatím 2,3 milionu zhlédnutí a výsledek se nám samozřejmě moc líbí.

Coca Cola Security Cameras

Jedno z nejlepších reklamních videí od Coca-Coly, které jsme kdy viděli. Chytré, dojemné, vtipné, skvělé. A také pěkných 5,1 milionu zhlédnutí.

Miami Dolphins Cheerleaders “Call Me Maybe”

Nejsem si úplně jistý, že tu má tohle video co dělat, ale koneckonců, promo je to také. A navíc, člověk prostě musí ocenit ty produkční kvality… Na kontě má 7,4 milionu zhlédnutí.

GoPro: New York City… A Day in the Life

GoPro a hvězdy extrémních sportů, to prostě funguje. Tentokrát s Ryanem Shecklerem. 2 miliony zhlédnutí.

Seductive Motion

Dívat se, ale nešahat. A jako bonus dokonce hostující Old Spice Guy! Poctivých 11 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Timeline bude povinná do konce roku. Jakože už fakt

Určitě už jste si mysleli, že na vás Facebook zapomněl, že? Na vás, kteří stále používáte starou podobu profilu. No, nezapomněl. Podle posledního vyjádření bude hromadná migrace postupně zrychlovat a dokončena by měla být už na podzim. Facebook si dává na čas hlavně proto, aby oslabil protesty uživatelů.