TOP virály června: Hračky pro dospělé

S ohledem na naše neodkladné cesty za fotbalem do Polska a organizaci Startup Summitu jsme virály trochu zanedbávali, o to větší kolekci úspěchů virálního marketingu jsme si ale nachystali tentokrát. A je pozoruhodné sledovat, co všechno jsou dospělí lidé schopni vymyslet a podniknout, aby upoutali pozornost internetového publika.

Ultimate Batting Practice – Volley

Výrobce baseballových pálek Easton už to s virály zkouší poněkolikáté. A opět s neuvěřitelnými sportovními výkony. Bohužel, až moc neuvěřitelnými.

BMW M5 – “Bullet”

Nejrychlejší sedan na světě a super slow-motion záběry od BMW Canada zaujmou hlavně fanoušky aut, ale těch také není málo. Nyní 2,6 milionu zhlédnutí a rozhodně doporučujeme pouštět v HD.

Playboy South Africa Hair Through the Ages

Že Playboy ovlivňuje trendy už desítky let, to není žádné velké překvapení, pánský střih je ale jednou z těch méně očekávatelných oblastí. 563 tisíc zhlédnutí.

Behind the scenes at a McDonald’s photo shoot

Luxusní záležitost. McDonald’s se rozhodl ukázat, jak to, že jeho produkty vypadají na tácu v restauraci jinak než na fotkách. A jak se ukázalo, uživatelé přesně tohle ocení: 5,9 milionu zhlédnutí.

Where the Hell is Matt? 2012

Všemi milovaná YouTube superstar Matt Harding dal dohromady další taneční video. A tentokrát i s tanečníky z Prahy a Bratislavy. Zatím 2,3 milionu zhlédnutí a výsledek se nám samozřejmě moc líbí.

Coca Cola Security Cameras

Jedno z nejlepších reklamních videí od Coca-Coly, které jsme kdy viděli. Chytré, dojemné, vtipné, skvělé. A také pěkných 5,1 milionu zhlédnutí.

Miami Dolphins Cheerleaders “Call Me Maybe”

Nejsem si úplně jistý, že tu má tohle video co dělat, ale koneckonců, promo je to také. A navíc, člověk prostě musí ocenit ty produkční kvality… Na kontě má 7,4 milionu zhlédnutí.

GoPro: New York City… A Day in the Life

GoPro a hvězdy extrémních sportů, to prostě funguje. Tentokrát s Ryanem Shecklerem. 2 miliony zhlédnutí.

Seductive Motion

Dívat se, ale nešahat. A jako bonus dokonce hostující Old Spice Guy! Poctivých 11 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Microsoft potvrdil nákup Yammeru za 1,2 miliardy dolarů

IT gigant Microsoft kupuje čtyři roky starý startup Yammer, sociální síť pro vnitrofiremní komunikaci. Mezi důvody akvizice zmínil šéf Microsoftu Steve Ballmer tým, produkt, virální obchodní model a potenciál pro propojení Yammeru s produkty Microsoftu. Už od poloviny června se spekulovalo o ceně od stovek milionů až po 1,5 miliardy dolarů.
Přečtěte si více

Češi se na webu vrátili k bulváru, pachtění celebrit ve vztazích i v televizi neodolali

Spojte bulvár a televizi a máte jednoznačně zajištěný zájem Čechů. Že to krásně funguje, ukázalo vyhledávání na Seznamu z minulého týdne. Lidi ťukali jak diví rozchod Lucie Borhyové a Hrdličky (jeho jméno už důležité není), aby zjistili, jak to s tím jejich vztahem je. Výrazně mladší přítel, malé dítě, problémy ve vztahu, o to je prostě zájem, a když se na oba můžete večer dívat na jedné televizi, jde o neodolatelný balíček k nezaplacení.