TOP virály června: Hračky pro dospělé

S ohledem na naše neodkladné cesty za fotbalem do Polska a organizaci Startup Summitu jsme virály trochu zanedbávali, o to větší kolekci úspěchů virálního marketingu jsme si ale nachystali tentokrát. A je pozoruhodné sledovat, co všechno jsou dospělí lidé schopni vymyslet a podniknout, aby upoutali pozornost internetového publika.

Ultimate Batting Practice – Volley

Výrobce baseballových pálek Easton už to s virály zkouší poněkolikáté. A opět s neuvěřitelnými sportovními výkony. Bohužel, až moc neuvěřitelnými.

BMW M5 – “Bullet”

Nejrychlejší sedan na světě a super slow-motion záběry od BMW Canada zaujmou hlavně fanoušky aut, ale těch také není málo. Nyní 2,6 milionu zhlédnutí a rozhodně doporučujeme pouštět v HD.

Playboy South Africa Hair Through the Ages

Že Playboy ovlivňuje trendy už desítky let, to není žádné velké překvapení, pánský střih je ale jednou z těch méně očekávatelných oblastí. 563 tisíc zhlédnutí.

Behind the scenes at a McDonald’s photo shoot

Luxusní záležitost. McDonald’s se rozhodl ukázat, jak to, že jeho produkty vypadají na tácu v restauraci jinak než na fotkách. A jak se ukázalo, uživatelé přesně tohle ocení: 5,9 milionu zhlédnutí.

Where the Hell is Matt? 2012

Všemi milovaná YouTube superstar Matt Harding dal dohromady další taneční video. A tentokrát i s tanečníky z Prahy a Bratislavy. Zatím 2,3 milionu zhlédnutí a výsledek se nám samozřejmě moc líbí.

Coca Cola Security Cameras

Jedno z nejlepších reklamních videí od Coca-Coly, které jsme kdy viděli. Chytré, dojemné, vtipné, skvělé. A také pěkných 5,1 milionu zhlédnutí.

Miami Dolphins Cheerleaders “Call Me Maybe”

Nejsem si úplně jistý, že tu má tohle video co dělat, ale koneckonců, promo je to také. A navíc, člověk prostě musí ocenit ty produkční kvality… Na kontě má 7,4 milionu zhlédnutí.

GoPro: New York City… A Day in the Life

GoPro a hvězdy extrémních sportů, to prostě funguje. Tentokrát s Ryanem Shecklerem. 2 miliony zhlédnutí.

Seductive Motion

Dívat se, ale nešahat. A jako bonus dokonce hostující Old Spice Guy! Poctivých 11 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články