Televize Mall Group nabídne oblíbené tváře ze Streamu: Vaňka, Gebriana, Staňka a další

Začátkem března oznámila česká internetová skupina Mall Group, že plánuje spustit vlastní internetovou televizi. Už tehdy bylo jasné, že pro svůj ambiciózní projekt získala dva důležité muže: Lukáše Záhoře a Milana Kuchynku. Nyní potvrdila, že ze Streamu, kde i tito dva muži působili, přijde mnohem více tváří. A to jak z před kamery, tak zpoza ní.

Internetová televize Mall Group, která prozatím nemá svůj název a měla by se rozběhnout do konce roku, nabídne pořady mnoha známých a oblíbených tvářích. Většina si z nich roky točila pořady pro Stream.cz, konkurenční televizi Seznamu, odkud však jeho bývalý šéfproducent Lukáš Záhoř musel loni odejít. Nyní již pod křídly Mall Group ale Záhoř staví zřejmě velmi podobný projekt.

Jeden z největších hráčů na poli českého e-commerce oznámil, že nabídne pořady Veroniky Koko Kokešové, Adama Gebriana, Jardy Konáše, Romana Vaňka a Pavla Zuny. Všichni měli své úspěšné pořady na Streamu, například Jídlo s.r.o., Gebrian vs., Příběh písně nebo Slavné dny, a pro nový projekt vymýšlí nové náměty.

Stream.cz v Mall Group

Nejde ale zdaleka o jediné tváře Streamu, který po odchodu jeho šéfproducenta potkal významný exodus. Vedle již zmíněného kreativního producenta Milana Kuchynky Mall Group získal také Martina Krušinu, který na Stream.cz působil jedenáct let jako dramaturg. Stejnou pozici by měl mít i v Mall Group a zároveň zaštítí vznik publicistického a populárně-naučného videoobsahu.

Šéfproducent Lukáš Záhoř, kreativní producent Milan Kuchynka a šéfdramaturg Martin Krušina (Foto: Mall Group)

Po stejné trase se vydávají také dramaturgové Jakub Klingohr a Andrea Maloveczká a scenáristé Luděk Staněk a Karel Spěšný. Komik Luděk Staněk zřejmě chystá i další vlastní pořad. Dále přestupují editorka Martina Žižková, analytik obsahu Jakub Šiler, specialista sociálních sítí Martin Štěrba, vedoucí výroby pořadů Zdeňka Weisová, střihači Vladimír Šimek a Jiří Novák, kameraman Lukáš Kladníček nebo produkční Lucie Dřízhalová.

„Jsem rád, že se nám podařilo dát dohromady tým mimořádně nadaných, zkušených a pro svou profesi nadšených lidí. Věřím, že tahle devíza nám bude nejen přinášet radost ze společné práce, ale především se odrazí na jejích výsledcích a bude tak ku prospěchu hlavně divákům,“ říká Lukáš Záhoř.

Televize Mall Group již má vybranou také první příspěvek k hrané tvorbě. Půjde o adaptaci norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. V originále nese seriál název Match a natočen bude ve spolupráci se společností FilmBrigade producenta Petra Bílka.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Videoinfografika odhaluje zajímavé statistiky o YouTube

Není pochyb o tom, že videomarketing se s rozvojem internetu stal jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů. Důležité ovšem je mít to správné publikum, a na to zase potřebujete místo, kde jej můžete oslovit. A přesně takovým místem je YouTube, kde 800 milionů uživatelů denně zhlédne přes 4 miliardy videí.