Tančící Matt je zpátky! Tentokrát i z Prahy a Bratislavy

Where the Hell is Matt? Jestli jste jedním z desítek milionů lidí, kterým tahle věta něco říká, určitě uvítáte zbrusu nový příspěvek do kolekce globálních tančících videí. Na YouTube se objevil právě dnes a zahráli si v něm také lidé z Česka a Slovenska, kteří se zúčastnili už dříve ohlášené Mattovy návštěvy.

Americký cestovatel, herní vývojář a internetová hvězda Matt Harding slíbil zveřejnit své nejnovější video 20. června 2012 – a jak slíbil, tak také učinil. Ohlášení proběhlo přesně před týdnem tímto půlminutovým teaserem:

A teď už bez zbytečných řečí k tomu podstatnému. Tedy, skoro bez zbytečných řečí. Pokud jste zvědaví, tak Bratislava přichází na scénu přesně ve 3:10 a Praha o necelou půlminutku později, ve 3:39. A trochu neskromně musíme prohlásit, že na český výkon jsme patřičně hrdí! Za zmínku stojí ještě jméno Janka Rubeše v závěrečném poděkování. Nepotěší snad jen všeříkající popisek u videa na YouTube: “The dancers in Syria are blurred for their safety.”

Jak je vidět, Matt tentokrát s pomocí lidí z celého světa pojal choreografii výrazně odvážněji. My mu za jeho výkon tleskáme, pokud ale přeci jen patříte mezi fanoušky klasiky, přidáváme i jeho nejzásadnější videa z předchozích let. Řadu dalších najdete na YouTube kanálu mattharding2718, který se celkem pyšní téměř 80 miliony zhlédnutí.

Where the Hell is Matt? 2008 (42,9 milionu zhlédnutí)

Where the Hell is Matt? 2006 (17,6 milionu zhlédnutí)

Where the Hell is Matt? 2005 (2,8 milionu zhlédnutí)

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Sport a televize: Může být něco víc? Aneb co Čechy minulý týden zajímalo na internetu

Co se stane, když se spojí dvě témata, která Češi milují? Zrodí se vítěz žebříčku hledanosti na českém internetu.Mluvíme o spojení sportu a televize - tedy o sportovní televizi. Zajímavější už by mohlo být jen spojení celebrit a televize. Jenže, to bychom pak neměli čas na nějaké to internetové vyhledávání. To zatím máme, co tedy na Seznamu minulý týden vedlo?
Přečtěte si více

Bankovní trojan řádí i v Česku, spadeno má na bitcoiny

S růstem kurzu bitcoinu se z virtuální měny stává čím dál tím zajímavější komodita pro internetové piráty. Bezpečáci z ESETu objevili novou vlnu bankovního viru Hesperbot. Stejně jako v předešlých případech, i tentokrát hrozba využila nebývale působivou kampaň založenou na důvěryhodných organizacích, čímž své oběti nutila ke spuštění malwaru.
Přečtěte si více

Co jsme minulý týden hledali – Skokanem je Honza Podzimek

No, máme dobré i špatné zprávy. Ta dobrá je, že se lidé zajímali o Filipíny nebo výročí Hemanna Rorschacha, ta špatná je, že je ještě víc zajímali VyVolení. A pokud jde o YouTube, připravte se, že písničky The Fox se asi ještě pár týdnů nezbavíme. To je tak, když se zprvu zábavné internetové video dostane do spárů hudebního průmyslu. Stane se nekonečně otravným.