Tančící Matt je zpátky! Tentokrát i z Prahy a Bratislavy

Where the Hell is Matt? Jestli jste jedním z desítek milionů lidí, kterým tahle věta něco říká, určitě uvítáte zbrusu nový příspěvek do kolekce globálních tančících videí. Na YouTube se objevil právě dnes a zahráli si v něm také lidé z Česka a Slovenska, kteří se zúčastnili už dříve ohlášené Mattovy návštěvy.

Americký cestovatel, herní vývojář a internetová hvězda Matt Harding slíbil zveřejnit své nejnovější video 20. června 2012 – a jak slíbil, tak také učinil. Ohlášení proběhlo přesně před týdnem tímto půlminutovým teaserem:

A teď už bez zbytečných řečí k tomu podstatnému. Tedy, skoro bez zbytečných řečí. Pokud jste zvědaví, tak Bratislava přichází na scénu přesně ve 3:10 a Praha o necelou půlminutku později, ve 3:39. A trochu neskromně musíme prohlásit, že na český výkon jsme patřičně hrdí! Za zmínku stojí ještě jméno Janka Rubeše v závěrečném poděkování. Nepotěší snad jen všeříkající popisek u videa na YouTube: “The dancers in Syria are blurred for their safety.”

Jak je vidět, Matt tentokrát s pomocí lidí z celého světa pojal choreografii výrazně odvážněji. My mu za jeho výkon tleskáme, pokud ale přeci jen patříte mezi fanoušky klasiky, přidáváme i jeho nejzásadnější videa z předchozích let. Řadu dalších najdete na YouTube kanálu mattharding2718, který se celkem pyšní téměř 80 miliony zhlédnutí.

Where the Hell is Matt? 2008 (42,9 milionu zhlédnutí)

Where the Hell is Matt? 2006 (17,6 milionu zhlédnutí)

Where the Hell is Matt? 2005 (2,8 milionu zhlédnutí)

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kdy se mobilní reklama stane vážným soupeřem pro ostatní?

Mobilní reklamě se ve světě zdánlivě daří, roste dvouciferně a největší technologičtí hráči již nyní intenzivně investují do její zářné budoucnosti. A přes to všechno jsou výnosy z mobilní reklamy jen minimální a ani zdaleka nedosahují potenciálu, který by se s ohledem na množství času stráveného na mobilním webu dal očekávat.
Přečtěte si více

Nejkontroverznější hesla na Wikipedii? U Čechů jasně homosexualita

Tým Oxfordských výzkumníků provedl zajímavou studii. Zkoumal, jaké články na WIkipedii jsou nejkontroverznější. Za měřítko považoval, zda různé skupiny autorů soupeří o zobrazení svých editací. Jako jednou z jazykových verzí se zabýval i českou WIkipedií, která odhalila tichý souboj, který probíhá mezi liberální a konzervativní částí editorů encyklopedie.