T-Mobile: Zatraceně rychlý závod

T-Mobile nás ve svých digitálních aktivitách baví. Nejnověji pořádá “zatraceně rychlý závod” o to, jak se dá nejrychleji přepravit 8GB dat – bude to s pomocí poštovního holuba, Ferrari, nebo přes mobilní internet?

To, co původně vypadalo – slovy českého Twitteru – jako řádný social media #fail, se mění na povedenou hříčku. T-Mobile se už v neděli ptal svých fanoušků na Facebooku jak nejrychleji přenést 8 GB dat z jednoho místa na druhé a odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat.

“Vzhledem k FUPům u T-mobile se těch 8 GB bude přenášet hodně dlouho. Odhadem tak měsíc”
“Při rychlosti 16 kbps (rychlost vaší datové sítě s FUP) to bude trvat pouze 145 hodin!”
“Vytisknu jedničky a nuly na papír a pošlu to poštou”
“T-Mobile bude od 1. března 2013 nabízet dotované poštovní holuby. S minimálním měsíčním plněním za celkem rozumné ceny, tak proto asi ta anketa, kde i T-Mobile preferuje toho holuba.”

Z anketní otázky, která vypadala jako social media sebevražda v přímém přenosu, se vyklubala vtipná soutěž. Tipněte si vítěze závodu a jeho čas a vyhrajte iPad mini.

Baví nás jak teasovací video,

tak i vtipná microsite:

Autorem kampaně je nová agentura Davida Brady Cream Prague a vyhodnocení přijde už 11. února. Snad T-Mobile ustojí i další vlnu “zájmu” Facebookových fanoušků. Nebude to rozhodně jednoduché.

Total
0
Shares
Další články