T-Mobile: Zatraceně rychlý závod

T-Mobile nás ve svých digitálních aktivitách baví. Nejnověji pořádá “zatraceně rychlý závod” o to, jak se dá nejrychleji přepravit 8GB dat – bude to s pomocí poštovního holuba, Ferrari, nebo přes mobilní internet?

To, co původně vypadalo – slovy českého Twitteru – jako řádný social media #fail, se mění na povedenou hříčku. T-Mobile se už v neděli ptal svých fanoušků na Facebooku jak nejrychleji přenést 8 GB dat z jednoho místa na druhé a odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat.

“Vzhledem k FUPům u T-mobile se těch 8 GB bude přenášet hodně dlouho. Odhadem tak měsíc”
“Při rychlosti 16 kbps (rychlost vaší datové sítě s FUP) to bude trvat pouze 145 hodin!”
“Vytisknu jedničky a nuly na papír a pošlu to poštou”
“T-Mobile bude od 1. března 2013 nabízet dotované poštovní holuby. S minimálním měsíčním plněním za celkem rozumné ceny, tak proto asi ta anketa, kde i T-Mobile preferuje toho holuba.”

Z anketní otázky, která vypadala jako social media sebevražda v přímém přenosu, se vyklubala vtipná soutěž. Tipněte si vítěze závodu a jeho čas a vyhrajte iPad mini.

Baví nás jak teasovací video,

tak i vtipná microsite:

Autorem kampaně je nová agentura Davida Brady Cream Prague a vyhodnocení přijde už 11. února. Snad T-Mobile ustojí i další vlnu “zájmu” Facebookových fanoušků. Nebude to rozhodně jednoduché.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Interaktivní video: Jak hraje kapela na plech?

Hudební kapela Moones připravila tak geniální interaktivní YouTube video, že nám to úplně vzalo dech. Můžete se ze čtyř různých pohledů podívat na to, jak zkouší střízliví, po 20 pivech, 40 pivech, 60 pivech a 80 pivech. A překvapivě je z toho po pár dnech poměrně solidní virální hit!