Středoevropský social media meet-up. To je Babel Camp 2015. Už je za rohem

Baví vás sociální média? Tak to byste rozhodně neměli chybět v sobotu 5. září v brněnské Flédě, kde se uskuteční již třetí roční Babel Campu – setkání social media odborníků i nadšenců.

Baví vás sociální média? Tak to byste rozhodně neměli chybět v sobotu 5. září v brněnské Flédě, kde se uskuteční již třetí ročník Babel Campu – setkání social media odborníků i nadšenců.

„Věřím, že Babel Camp není obvyklá konference – ale opravdu spíš meet-up, který má něco z ducha barcampů a TEDx akcí. Umožňuje na jednom místě potkat spoustu zajímavých lidí z branže, dozvědět se nějaké netriviální novinky bez přílišného salesového balastu. Jsme tam mezi svými: publikum tvoří většinou lidé, co social media skutečně živí,“ popisuje akci její organizátor Adam Zbiejczuk.

Proč letos dorazit na Babel Camp?

V rámci nabitého programu se můžete těšit například na silné „social/startup trio“ z Berlína. Zakladatel Berlin Startup Academy Christoph Räthke, Monica Zaldivar, marketingová manažerka Zoobe se zaměřením na mobilní marketing a Mira Jago z Berlin coworking space vystoupí v rámci hlavního programu, ale nenechte si ujít ani jejich workshopy.

Loňský Babel Camp rozhodně měl svůj styl.
Loňský Babel Camp rozhodně měl svůj styl.

„Z Polska přijede Grzegorz Mogilewski, šéf první „performance design“ agentury (a také historicky první polský držitel zlatého lva z Cannes) a také Pawel Stępień ze SentiOne – tento monitorovací nástroj se za poslední rok rozrostl do více než 10 nových zemí! Poprvé budeme mít hosta ze Slovinska – Mojca Marš založila agenturu Super Spicy Media a co je zajímavé, dnes tvoří víc než polovinu jejich klientů firmy ze zahraničí, pro které se nestará o slovinský trh – a o tom, jak prorazit mezinárodně se podělí i s vámi,“ vyjmenovává Zbiejczuk další zahraniční „důvody“, proč se i letos do Flédy vyplatí přijet.

Velkou novinkou bude zapojení YouTuberů. Pokud jste dosud nevěřili v sílu YouTubu, tak poté co zažijete novodobou „beatlemanii“ na vlastní kůži, už nebudete pochybovat. Z top českých YouTuberů, kteří jsou pro dnešní mladou generaci novodobými celebritami a trendsettery, se můžete těšit například na Johnyho Machette. A jak YouTubery využít ve vánoční kampani, bude pak v rámci svého workshopu učit Peter Sládeček z Tubrr.

Po skončení hlavního programu určitě neodcházejte. Od 21:00 se totiž rozjede velká afretparty – drinky, tombola a skvělý catering. K tomu všemu zahraje pohádkový techno DJ Peter Pea nebo zakladatel značky Youngprimitive a taky DJ Efa.

babel camp 2014

Je vám to stále málo a váháte, jestli se na Babel Camp o víkendu vypravit? Možná vás přesvědčí prezentace a videa z předešlých ročníků. Čerstvé novinky o meet-upu najdete také na Facebooku. Cena vstupenky začíná na 199 Kč a je k sehnání přes Ticketon.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Pozitivní inspirace

Někdy se podíváte na video a cítíte v sobě ryzí nadšení, pozitivní energii. Tentokrát tu máme několik takových kandidátů - video věnované projektu Glass od Googlu, dlouhodobého mistra této disciplíny, až hypnoticky skvělý sestřih Best of Web a pár dalších. A pokud jsou vaší pozitivní inspirací krásné ženy, přijdete si na své...