Stream.cz chce cílit na mainstream. Ženám nabídne čtyřikrát týdně nový seriál Kadeřnictví

Jako by se zásadního nezměnilo, představil Stream.cz nové pořady a seriály, s nimiž vyrukuje v následujících týdnech a měsících. Internetová televize patřící do stáje Seznamu se přitom musela v posledních měsících vyrovnat s velkým exodem nejdůležitějších lidí. Přetáhl jim je Mall Group, který do konce roku spustí vlastní internetovou televizi.

Poprvé Mall Group patřící pro změnu do skupiny Rockaway potvrdil své plány v březnu. Tehdy oznámil příchod bývalého šéfproducenta Streamu Lukáše Záhoře a jeho kolegy producenta Milana Kuchynky. Nedlouho na to pak vyšlo najevo, že za úspěšným šéfproducentem do nového projektu odchází i většina hlavních tváří, které byli dosud diváci zvyklí vídat právě na Stream.cz.

Hlavní hit z ženského prostředí

Nové vedení Streamu v sestavě Filip Vážanský, Daniel Strejc, Igor Kalaš však rozhodně nezavírá krám. Naopak vyrukovalo s několika novými pořady a seriály. Hlavním tahákem následujících měsíců má být komediální seriál z prostředí kadeřnického salónu. Kadeřnictví se začne vysílat 14. května a šestiminutové díly budou na Streamu každý den od pondělí do čtvrtka.

Vedení Stream.cz: Filip Vážanský, Daniel Strejc, Igor Kalaš

„Seriál Kadeřnictví bude cílit zejména na ženské publikum a svým specifickým formátem nabídne typ zábavy, na který doposud nebyli diváci v internetovém prostředí zvyklí. Míříme do segmentu denních seriálů. Chceme tím podpořit fakt, že na Streamu najdou lidé zábavu každý den, a to nejen díky seriálům, ale i novým pořadům,“ říká šéf hrané tvorby Stream.cz Daniel Strejc.

Seznamácká internetová televize chce zasáhnout větší mainstream a třeba i přetáhnout diváky běžných televizí. Navíc bude seriál Kadeřnictví vysílat také Televize Seznam a v rámci crossproma obsahových služeb Seznam.cz i onlinový magazín Proženy.cz.

Hybnou silou seriálu budou ženy několika generací. Diváci se mohou těšit na Janu Krausovo, Veroniku Gajerovou, Nelu Boudovou, Janu Strykovou, Patricii Solaříkovou, Janu Bernáškovou a Natalii Holíkovou. Vedle Daniela Strejce, který stojí za seriály Vyšehrad nebo Lajna z konkurenční televize Obbod, se na Kadeřnictví podílejí scénárista Rudolf Mekner a režisér Biser Arichtev.

Pohádky jedou

Kadeřnictví ale pochopitelně není jediná novinka. Další seriály podobného střihu by měly na Stream dorazit na podzim. Zatímco v nich budou tvůrci cílit na mainstream, celou řadou dalších publicistických a zábavních pořadů chtějí naopak cílit na specifičtější publikum. Aleš Ulm bude každý týden podnikat Výlety do minulosti, osudy umělců jednoho hitu bude odhalovat Honza Dědek ve svém pořadu HitStory a komička Adéla Elbel poradí, jak v životě ušetřit.

Populární jsou také pořady spojené s jídlem, a tak na Streamu diváci najdou U stánku, kde je různým street foodem provede Michal „Hugo“ Hromas, a éterická cukrářka Daška Malá alias Sugar MaMa zase bude péct sladké tečky. Dvanáctidílný seriál pořad Stream Steps bude učit taneční kroky a v programu pochopitelně zůstávají i stálice jako A DOST!, Fenomén, Darwinovy ceny, Meziplyn, Výleťák nebo Dobývání vesmírů.

Už nějakou dobu si na Streamu přijdou na své také děti. Ty se mohou koukat na stovky epizod měsíčně od vlastní tvorby internetové televize až po oblíbené pohádky, jako jsou například Krtkova dobrodružství. Od začátku roku 2018 sekce Pohádky generuje 23,6 milionu zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Letos vyrážíme za digitálními giganty na Webit. Přidáte se?

Jedna z největších událostí digitálního, marketingového a telekomunikačního světa, vyzyvatel tradičních obrů jako jsou CES nebo Mobile World Congress, letos očekává přes 200 řečníků a 8000 návštěvníků z více než stovky zemí. Webit proběhne v Istanbulu 6. až 7. listopadu a rozhodně byste měli zvážit svou účast.