Startup Grind Prague zase láká: Hostem bude Jozef Barta, CEO ARTSTAQ

Nově otevřený coworkingový prostor Opero v centru Prahy přivítá všechny startupové nadšence a podnikatele. Nadcházející Startup Grind Prague se bude konat 25. ledna.

Hostem bude Jozef Barta, CEO firmy ARTSTAQ, unikátní platformy pro investování do umění označované jako “NASDAQ for Art”. Pomocí moderních technologií přináší na trh vyšší transparentnost a likviditu.

Mimochodem, v Londýně registrovaný startup s českými kořeny ARTSTAQ, jehož kompletní vývojový tým je v České republice, prošel náročným výběrem jedné z nejprestižnějších konferencí v Evropě – TNW Conference 2017 – a byl oficiálně pozván do Series A programu, jenž mimo jiné obsahuje prostor pro prezentaci startupu během konference, dohodnutá jednání 1:1 s vybranými největšími VC investory, pitch na hlavním pódiu během konference a podporu v globálních tech médiích.

Jozef po získání MBA na Harvard Business School začínal jako investiční bankéř v Praze, poté se stal generálním ředitelem  EuroTelu v Bratislavě. Od roku 2003 až do 2012 zastával pozici generálního ředitele UniCredit Bank Slovakia. Působil také jako viceprezident Slovenské Bankovní Asociace. Kromě toho je aktivním angel investorem a sběratelem moderního umění.

Jak se z investičního bankéře může stát úspěšný startupista v oblasti umění? Diskuse potrvá přibližně hodinu, po jejímž konci bude vylosován jeden výherce vstupenky na Startup Summit konaný na podzim 2017. Následně bude volný prostor pro networking.

Startup Grind je světový koncept přícházajecí ze Silicon Valley. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální komunitu podnikatelů, inovátorů a investorů. Chlubí se tím, že patří k nejrespektovanějším startupovým komunitám vůbec a jeho akce zhlížejí i desetitíse lidí online. Jeho globální komunita  je jedna z největších světových komunit se zastoupením ve více než 200 městech.

Eventy probíhají v podobě tzv. „fireside chatu“. V podstatě se jedná o formu rozhovoru, jehož cílem je, aby hosté z akce odcházeli nejen s inspirací, ale i se zásobou praktických tipů. V Česku odstartoval s Ondřejem Frycem a o zajímavé momenty s ním rozhodně nebyla nouze.

Za Startup Grind komunitou v Praze (Facebook zde) stojí Gabriel Szuma a Jan Šmejkal, který mimo jiné řídí Startup Grind v Číně a regionu APAC.

Pro víc informací o události vedle Facebook kontaktuje organizátory přes mail. Nezapomeňte se registrovat a včas si koupit lístek.

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Po elektronických brýlích Google pracuje na “mluvící” botě a dalších vynálezech

Google je známý svými technologickými inovacemi. Ať už jde o neustále vylaďovaný a průběžně zdokonalovaný vyhledávač, datová centra s vlastním hardwarem, mapování celého světa či úplné technologické novinky - v poslední době třeba samořídící auta nebo chytré brýle Google Glass. Ani nejnovější experimentální novinka nezůstává daleko pozadu - jde o chytrou, ehm... botu.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: První polibky a Arnie!

Video s cizinci, kteří se mají poprvé políbit, jste možná už viděli, ale stihli jste už některou z parodií? A viděli jste už nestárnoucího Arnolda s tankem? Nebo M.C. Miloshe? a Photoshopové hrátky? TOP virály jsou zpět!