Startup Festival 2017 ukáže na VŠE svět startupů během jediného dne

Vysokou školu ekonomickou v Praze zaplní 27. září startupy. Uskuteční se tu již druhý ročník Startup Festivalu. Akci, která se točí kolem startupistů a úspěšných byznys počinů, pořádá xPORT VŠE Business Accelerator.

Hlavní myšlenkou Startup Festivalu je propojení lidí se zájmem o podnikání. Představit novinky na trhu a aktuální témata světa startupů, propagovat možnost práce ve startupu jako alternativu klasického zaměstnání a na místě nabídnout praktické workshopy a one2one konzultace do začátků podnikání.

Všechny tři části festivalu – veletrh, panelové diskuze, one2one konzultace – slouží startupům k posunutí jejich byznysu. „Byl to úspěch. Na Startup Festivalu jsme potkali a přijali jednoho z našich vedoucích pracovníků,“ pochvaluje si předchozí ročník CEO startupu Crowdholding Ethan Clime.

Loňského ročníku festivalu se zúčastnilo 29 vystavujících startupů a navštívilo ho přes dva tisíce lidí, a to především studentů a čerstvých absolventů. Ani letos nebudou chybět úspěšné startupy kiwi.com a Airbnb. Registrace pro menší startupy byly již spuštěny a zájemci se mohou hlásit právě teď přes kontakty na webu. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Detailní program letošního ročníku Startup Festivalu bude zveřejněn na konci srpna. Už nyní se ale návštěvníci mohou těšit na panelové diskuze, ve kterých se bude mluvit o crowdfundingu, světě online supermarketů, sdílené ekonomice vs. legislativě nebo o venture investování. Na one2one konzultacích s vámi ke stolu zasedne právník, social business guru, novinář, investor a další.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: O šílenství a smrti

Dneska tu máme hodně povedený výběr, který vás dokáže rozezpívat, rozesmát, rozdovádět a na konec možná i rozplakat. Návrat slaví totálně šílená virální minerálka, Old Spice dokázal zase jednou překvapit něčím úplně novým a písničku o hloupých způsobech umírání z hlavy jen tak nedostanete. Ale aby té srandy nebylo příliš, nabídneme i jedno vážnější téma.
Přečtěte si více

SXSW deň druhý: Iron Man, tričká na baterky a budúcnosť porna

Právě probíhající festival South By SouthWest je vrcholnou událostí pro každého alespoň trochu nasáklého čímkoliv digitálním. Každoročně přiláká i řadu lidí z Česka a ze Slovenska, takže si o tom všem můžeme nechat alespoň vyprávět. Pro Tyinternety se letos téhle role zhostila Petra Jankovičová z Triad Advertising a ani druhý den nezůstal tomu prvnímu nic dlužen...