Soutěže a špindíry: Tohle Čechy na internetu zajímalo

Soutěživí kutilové se zájmem o bulvár. Hovoříme o tom, jak se sami předvedli Češi na internetu minulý týden. Podle témat, která hledali, bylo veselo – díky Výměně manželek, ale třeba i molekulární kuchyni. Jaká hesla ťukali do Seznamu?

Soutěživí kutilové se zájmem o bulvár. Hovoříme o tom, jak se sami předvedli Češi na internetu minulý týden. Podle témat, která hledali, bylo veselo – díky Výměně manželek, ale třeba i molekulární kuchyni. Jaká hesla ťukali do Seznamu?

1. Soutěž Obi.cz trezor – nárůst hledanosti o 3 182 %

Zase se ukazuje, že Češi jsou hraví a každou soutěž nebo loterii vítají s velkým zájmem. Tentokrát jejich pozornost upoutala hra řetězce OBI, v níž mohou vyhrát přes 480 000 cen. Recept na úspěch je tedy jasný: zkombinujte soutěž a kutilství a zahrajete do noty drtivé většině tuzemské populace.

2. Výměna manželek poslední díl – nárůst hledanosti o 1 044 %

A zase ta Výměna manželek. Není to poprvé, co se v nehledanějších heslech objevila, a podle chování protagonistů zřejmě ani naposledy. Když totiž jedna z aktérek nepoužívá zubní kartáček a zanedbává hygienu jak svou, tak svých dětí, říká si rovnou o udání na sociálku. A rozhodně o zájem národa. Nejdiskutovanější epizoda reality show je rázem na světě, samozřejmě doprovázená řadou memů a vtípků na internetu.

vymena manzelek

3. Akce na Den dětí 2015 Praha – nárůst hledanosti o 3 996 %

Taky máte první červnový den od nejútlejšího věku podvědomě tak nějak radši než ty ostatní? Aby ne, když je spojen s oslavami Dne dětí a na každém kroku na vás čekají atrakce, soutěže, pohádky a hry. No a program je nejlepší řešit na poslední chvíli.

4. Ostrov Kos uprchlíci – absolutní nárůst

Řecký ostrov Kos se stal symbolem uprchlické krize. Během minulého týdne se podle britských médií mělo na ostrově vylodit 1200 uprchlíků, především ze států zmítaných válkou s Islámským státem, což mělo na ostrově způsobit chaos. Podle cestovních kanceláří ale turistům žádné nebezpečí nehrozí. Ostatně, uprchlíci na Kos nespadli z čistého nebe – už nějakou dobu na ostrov putují.

5. Molekulární kuchyně recepty – nárůst hledanosti o 17 250 %

Není to novinka, ale pro mnoho Čechů se jí stala minulý týden. Gastronomické speciality molekulární kuchyně zaujaly zejména proto, že pořad Prostřeno! zadal svým soutěžícím přípravu těchto receptů jako týdenní úkol. Nakonec se servírovala česnečka v jiném než kapalném skupenství, šopák v pěně či kapalný dusík. Mňam!

prostreno

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Fakta o obsahovém marketingu

Obsahový marketing je jedním z trendů současnosti, způsobem, jak oslovit své stávající i potenciální klienty něčím, co jim je užitečné samo o sobě. Co tento typ marektingu přináší, jak s ním společnosti zachází a jak by se s ním zacházet mělo?