DevFest 2017 láká na atraktivní zahraniční spíkry. Máme pro vás soutěž o 2 lístky

devfest-2017

Dvoudenní konference DevFest CZ 2017 se již pošesté koná tento víkend na Zemědělské univerzitě v pražských Dejvicích. Na 35 přednášek a workshopů, v nichž se objeví spíkřy z patnácti zemí, se dostaví na 600 účastníků. Tyinternety pro vá smají na DevFest CZ 2017 dvě volné vstupenky! Chcete si zasoutěžit?

Letošní ročník vývojářského festivalu DevFest láká především na velká jména, trendy a technologie.

V Praze se sejdou příznivci (nejen) Google technologií, vývojáři a geekové, aby společně strávili dva dny nabité přednáškami, workshopy a zábavou. Těšit se mohou na 3 sály, ve kterých se představí celkem 35 přednášek a workshopů od zajímavých osobností z 15 zemí světa. Doprovodný program s propracovanou hrou o zajímavé ceny, nebo afterparty inspirovaná Google I/O.

Novinek a zkušeností s Google technologiemi se bude předávat opravdu hodně. „Speakery jsme oslovovali velmi brzo. Na naši výzvu reagovalo celkem 119 zajímavých osobností s nabídkou přednášky nebo workshopu,” zmiňuje Eliška Čejpová, garant Dev části festivalu.

Z vybraných témat vybíráme například Android, Firebase, Google Cloud Platform, IoT nebo Flutter+Dart.

devfest-spikri

Pro náročnější návštěvníky jsou k dispozici VIP lístky, které obsahují také pozvání na večeři všech řečníků. Ta se uskuteční v pátek večer. „Je to skvělá možnost, jak si v klidu popovídat s našimi spíkry. Nejeden Dart vývojář by jistě vraždil za možnost dát si večeři s Kasperem Lundem (spoluzakladatel Dart) a Janou Moudrou (Google Developer Expert),” směje se Katka Pejšková, garant PR.

Na co se těšit na DevFestu 2017?

  • DevFest se koná opět v Praze.
  • Na akci se dá dostat lodí.
  • Přijede jeden ze zakladatelů programovacího jazyka Dart – Kasper Lund.
  • Připravena je promakaná geeky doprovodná hra.
  • Na Facebooku je možnost dát si na profilovku DevFest rámeček.

poster DevFest CZ 2017

Total
0
Shares
Další články