Slováci lákají Zuckerberga na konferenci speciálním Facebook grilem

Víme, že miluješ Facebook a grilování. Připravili jsme pro tebe obojí. Přijeď na naší konferenci. Vyjde slovenským pořadatelům jejich virální pozvánka?

Odvážný plán, jak dostat Marka Zuckerberga na bratislavskou konferenci All about Facebook vznikl před čtyřmi měsíci. “Než abychom mu posílali otravné oficiální e-maily, zkusili jsme to jinak a představili jsme světu Facebook Grill,” tvrdí pořadatel akce Peter Šebo.

Kromě videa se rozjela i kampaň cílená přímo na zakladatele největší světové sociální sítě.

Mark_totally_did_not_click_3 Mark_did_not_click_1

Autoři slibují několik pokročilých  funkcí, které by grilování posunulo do třetího tisíciletí. Jde ale samozřejmě jen o vtípek.

Zuckerberg už ve střední Evropě byl na konci května. V Polsku se setkal s ministrem pro digitalizaci, poznali ho fanoušci i během procházky Prahou. Na Slovensku byl poznán na obědě v jedné pizzerii.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Skype by měl zveřejňovat žádosti o data uživatelů, požaduje výzva

Kvůli změnám v architektuře služby Skype se změnila i situace v otázkách soukromí. Zatímco před lety nebylo možné sledovat, co na službě jednotliví uživatelé dělají, pod taktovkou Microsoftu by to bylo mnohem jednodušší. I proto aktivisté požadují, aby Skype zveřejňoval žádosti států o uživatelská data stejně, jako to již dělají Google či Twitter.
Přečtěte si více

Jak moc zelený je Facebook? Docela dost

Facebook chce do roku 2015 brát čtvrtinu spotřebované elektrické energie z obnovitelných zdrojů a do roku 2014 spustit nové datové centrum ve Švédsku, které bude poháněné pouze vodní energií. To jsou ušlechtilé cíle, ale vyvolávají otázku, jak ekologicky si největší sociální síť vede dnes. Odpovědi může nastínit zpráva o stavu za rok 2011.