Slováci lákají Zuckerberga na konferenci speciálním Facebook grilem

Víme, že miluješ Facebook a grilování. Připravili jsme pro tebe obojí. Přijeď na naší konferenci. Vyjde slovenským pořadatelům jejich virální pozvánka?

Odvážný plán, jak dostat Marka Zuckerberga na bratislavskou konferenci All about Facebook vznikl před čtyřmi měsíci. “Než abychom mu posílali otravné oficiální e-maily, zkusili jsme to jinak a představili jsme světu Facebook Grill,” tvrdí pořadatel akce Peter Šebo.

Kromě videa se rozjela i kampaň cílená přímo na zakladatele největší světové sociální sítě.

Mark_totally_did_not_click_3 Mark_did_not_click_1

Autoři slibují několik pokročilých  funkcí, které by grilování posunulo do třetího tisíciletí. Jde ale samozřejmě jen o vtípek.

Zuckerberg už ve střední Evropě byl na konci května. V Polsku se setkal s ministrem pro digitalizaci, poznali ho fanoušci i během procházky Prahou. Na Slovensku byl poznán na obědě v jedné pizzerii.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

I Brno má svůj flashmob, filharmonie “přepadla” návštěvníky Vaňkovky

Téměř padesátka brněnských filharmoniků odehrála na konci května guerillový koncert pro návštěvníky obchodního centra Galerie Vaňkovka. Že vám to uniklo? No, nám taky, ale nic si z toho nedělejte - video se totiž na internetu objevilo včera. Cílem tzv. flash mobu a virálního videa, které z něj vzniklo, je přilákat na koncerty Filharmonie Brno mladší posluchače.
Přečtěte si více

Facebook od teď vydává NY Times, BBC News nebo třeba BuzzFeed… Je to dobrej nápad, špatnej nápad nebo jakej je to nápad?

Facebook spustil službu, jejímž výsledkem může být kompletní vymizení webů jako jsou třeba Tyinternety. Instant Articles funguje na principu - dejte nám svoje články, my je budeme šířit pouze skrz Facebook, na oplátku budete mít peníze z reklamy. Mezi prvními, kdo svoje texty sociální síti předá, jsou třeba NY Times, National Geographic nebo třeba The Guardian.
Přečtěte si více

Kupte si “dovolenou” v Zaraguze se slevou!

"Máte rutinu v práci? Staňte sa na týždeň súčasťou jedného z najkreatívnejších tímov na Slovensku." K tomu vyzývá slevová akce Zaraguzy na slovenském slevovém portálu ZlavaDna.sk, která slouží jako náborová kampaň na nové kreativce.
Přečtěte si více

V USA startuje Apple Pay. Evropa i Česko si musí počkat

Apple se pouští do nového boje. Chce zákazníky přimět, aby místo placení kartou používali iPhone. Společně s novými modely představil i službu Apple Pay, která dnes míří v USA do ostrého provozu. Firma si služby slibuje výrazný nárůst popularity placení mobilem. V Evropě to ovšem bude mnohem složitější boj.