Slováci lákají Zuckerberga na konferenci speciálním Facebook grilem

Víme, že miluješ Facebook a grilování. Připravili jsme pro tebe obojí. Přijeď na naší konferenci. Vyjde slovenským pořadatelům jejich virální pozvánka?

Odvážný plán, jak dostat Marka Zuckerberga na bratislavskou konferenci All about Facebook vznikl před čtyřmi měsíci. “Než abychom mu posílali otravné oficiální e-maily, zkusili jsme to jinak a představili jsme světu Facebook Grill,” tvrdí pořadatel akce Peter Šebo.

Kromě videa se rozjela i kampaň cílená přímo na zakladatele největší světové sociální sítě.

Mark_totally_did_not_click_3 Mark_did_not_click_1

Autoři slibují několik pokročilých  funkcí, které by grilování posunulo do třetího tisíciletí. Jde ale samozřejmě jen o vtípek.

Zuckerberg už ve střední Evropě byl na konci května. V Polsku se setkal s ministrem pro digitalizaci, poznali ho fanoušci i během procházky Prahou. Na Slovensku byl poznán na obědě v jedné pizzerii.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Vzhůru k lepším zítřkům

Je konec roku a přežili jsme konec světa, tak se vykašlete na trapná předsevzetí a prostě si udělejte radost. Třeba s alkoholem a hezkýma holkama, s rychlými auty, epickým rapovým soubojem nebo třeba klasicky - zábavnými historkami z natáčení. To vše a ještě víc najdete v našem posledním letošním přehledu virálů.