Sledujte dnes živý přenos z E-commerce fora 2013

Máte e-shop libovolné velikosti nebo o něm uvažujete? Prodáváte produkty či služby a přemýšlíte, jak prorazit online? Pokud to myslíte s online prodejem vážně, na téhle akci byste neměli chybět. Ale když už na ní přeci jen z nějakého závažného důvodu chybíte, k dispozici je pro vás po celý den živý přenos.

Na již šestý ročník E-commerce Fora byli pozváni jedni z nejlepších řečníků na poli e-commerce, kteří přijdou s radami, nápady a novinkami. Jejich kompletní seznam najdete na webu konference. Seminář je určen hlavně pro řídící manažery, majitele firem, frančíz a e-shopů, stratégy značek a marketéry.

Přímý přenos z hotelu Pyramida můžete od 9 do 18 hodin sledovat přímo zde:

Nebo na Youtube:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Týden v našem koši. Co jste si na Těch internetech nepřečetli

Sociální síť pro majitele WiFi, česká hvězda na Google+, objímání domů. Každý týden nám v e-mailu přistane řada zpráv, které nám připadají příliš šílené, nestihneme je zveřejnit v návalu jiné práce, zapomeneme na ně, nemáme na ně náladu nebo z jiného důvodu nikdy nespatří naši homepage. U některých je to ale vlastně docela škoda, a tak jsme se vám je rozhodli přinášet v rámci pátečního úklidu e-mailové schránky.