Skrytá kamera: Je v pořádku fotit na Instagram cizí jídla?

Fotky jídla se staly fenoménem už na Facebooku, teprve Instagram ale tuto kategorii dovedl k dokonalosti. Někdo se jí vysmívá, někoho irituje, tváří v tvář milionům vyfocených talířů ale ztrácí jakékoliv argumenty váhu. I tahle oblast má svá pravidla a etiketu a jejich hranice se vydala zkoumat partička z YouTube kanálu TheOfficialHungry.

Tahle akce je nám sympatická ze dvou důvodů. Jednak je to originální, levný a relevantní způsob marketingu pro video kanál TheOfficialHungry, který nabízí především kuchařské recepty a další obsah spojený s jídlem, zároveň nás ale pobavilo i samotné téma. Někdo zkrátka musel být tím, kdo zjistí, zda je v pořádku fotit kromě vlastního jídla přes Instagram i to cizí (ukázalo se, že není). Někdy je totiž z těch nových technologií a měnícího se pohledu na soukromí člověk tak zblblý, že už vlastně ani neví, co ještě je a není normální.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Nechte se unést

Fotbal, auta, hudba, chipsy. Každý máme téma, u kterého jde racionální uvažování stranou. V extrémní podobě to ukazuje dost divná reklama na Doritos, na své si ale dnes přijdou i obdivovatelé nejlepšího fotbalisty planety nebo příznivci originálních svatebních videí.