Skittles přijímá výzvu mladého Slováka na pomalování fiátka

Michal Královič se před časem rozhodl, že by chtěl svůj milovaný Fiat 126P provézt Evropou v pestrých barvách své milované značky Skittles. Šel na to s pomocí YouTube a Facebooku a už to vypadalo, že se nic nestane, ale nyní se konečně dočkal odpovědi. A vypadá to víc než nadějně!

Neznáme moc praštěnějších značek než je Skittles a nejspíš to je také důvod, proč Michal v dubnu vyzval právě tuhle společnost, aby mu pomohla pomalovat jeho autíčko před plánovanou cestou napříč Evropou. Krátce po vydání tehdejšího článku nám do redakce poslala vzkaz její česká agentura s tím, že uvidí, co by s tím mohli udělat. Nakonec to chvíli trvalo, ale nyní je splnění duhového přání na dosah a navíc s příjemným bonusem.

“Na Michalovo video reagujeme naší vlastní výzvou na Facebooku,” vysvětluje David Forman, brand manager Skittles pro Českou republiku a Slovensko. “Pokud se mu podaří pro své auto nasbírat 1000 liků, dostane od Skittles nejen nový facelift svého starého Fiata a plný kufr barevných bonbónů, ale Skittles mu také uhradí náklady na výlet po Evropě.”

Tisíc lajků by neměl být absolutně žádný problém, obzvlášť, když společnost výzvu propaguje na svém vlastním česko slovenském profilu s desítkami tisíc fanoušků. I tak ale určitě neuškodí, když svůj palec nahoru přidáte.

Z cesty Skittles barevným autíčkem bude Michal posílat své postřehy a fotografie, které značka využije v další komunikaci, zejména k podpoře soutěže Skittling na webu www.skittling.cz.

Připomeňte si také facebookový status a video, kterým to celé začalo:

Úplně upřímně musíme říct, že bychom od Skittles přeci jen čekali něco nápaditějšího a požadavek tisíce lajků nám připadá trochu samoúčelný. Ale jestli to má jednomu klukovi zajistit vysněný eurotrip v super autíčku a ještě zadarmo, tak je nám to vlastně celkem šumák.

Bon voyage!

Total
0
Shares
Další články