ShopRoku: Nejkvalitnější e-shop v Česku je Notino

Cenu kvality aktuálního ročníku ShopRoku získal e-shop Notino. Vystoupal nejvýš na základě všech přijatých recenzí a hodnocení za uplynulý rok od těch, kteří v obchodě nakoupili.

Nejvíce věrných zákazníků, kteří hlasovali pro svého oblíbence, má e-shop Mall.cz, vítěz Ceny popularity. V té můžou hlasovat všichni internetoví uživatelé, a to tři měsíce na přelomu roku. Hlas posílají pro ně nejsympatičtějším obchodům. Vloni byl dvojnásobným vítězem e-shop LevnéElektro.cz, který však v průběhu roku musel ukončit svoji činnost.

“Označení vítěz nebo finalista Ceny kvality na webu e-shopu je zároveň dobrým vodítkem pro zákazníka v jakých e-shopech se nemusí při nákupu ničeho obávat,“ doplňuje Tomáš Braverman, ředitel nákupního portálu Heureka.cz, která soutěž pořádá letos už osmým rokem.

Jako originální e-shop s neotřelým nápadem dostal cenu Heureky benefiční e-shop Na ovoce. Ten vrací zapomenuté odrůdy ovocných stromů do krajiny. Jeho prostřednictvím je možné zakoupit přímo strom nebo pomocí darovacího certifikátu přispět k jeho zasazení.

Češi v loňském roce utratili na internetu 96 miliard korun a zanechali 4 miliony hodnocení a recenzí.

Screen Shot 2017-03-23 at 14.19.32

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

LinkedIn ukázal svůj nový design

Nový design sociální sítě profesionálů LinkedIn by měl uživatelům zjednodušit práci a zrychlit objevování nových lidí a užitečných informací. Vzhledem a funkčností připomíná inovovaný layout částečně Facebook a částečně Google+.