Seznam pokračuje ve zjednodušování – další obětí je vyhledávání

Nová podoba vyhledávání bude určena primárně pro mobilní zařízení a pro novou aplikaci Seznam.cz. Na počítačích si jej budou moci vyzkoušet náhodně vybraní uživatelé v Česku a všichni, kteří použijí slovenské hledání na Seznam.sk.

Podle testů portálu jsou náhledy stránek pro uživatele při vyhledávání na internetu dobrým vodítkem. Proto je i nový vzhled seznamáckého hledání postaven na velkých náhledech webových stránek.

seznam

„Novou podobu hledání nabídneme ode dneška pro všechno vyhledávání z mobilních zařízení. Pro hledání z počítačů budeme o něco opatrnější. V Česku rozešleme náhodné pozvánky, ale na slovenském Seznamu to pojede rovnou už v novém,“ říká šéf Seznamu Pavel Zima.

maticove_vyhledavani1

Seznam rozjel od října velkou produktovou akci. Služby dostávají nové kabáty, rozšiřují se i na mobily. Svou mobilní aplikaci už dostal třeba Sbazar a do konce roku by měly mít svou verzi iOS nebo Androidí verzi i zbylé služby.

Úplně v novém se představil tento týden i videoserver Stream, který se posunul zase o krok blíž k opravdické internetové televizi. Stream ale čekají i další novinky. “Na jaře bychom rádi překvapili dalšími a delšími pořady,” naznačil možnost rozšíření filmové nabídky šéf firmy Pavel Zima. Každopádně další, nepříjemnější novinkou je to, že uživatelé Streamu ostrouhají a svá videa si budou moci vkládat už jen na YouTube.

Total
0
Shares
Další články