Seznam.cz spustil nový web pro vývojáře

Prostřednictvím nové webové stránky vyvojari.seznam.cz umožní česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, odborné veřejnosti využívat rozmanité nástroje pro vývojáře, a to ve většině případů zcela zdarma. Tvůrci webových řešení a mobilních aplikací tak mají nově na jednom místě k dispozici především technické informace o tom, jak nástroje od Seznamu využívat a implementovat do vlastních služeb. V současné době obsahuje web pouze základní nabídku, nicméně další nástroje a funkcionality budou postupně přibývat.

Platforma je určena nejen vývojářům z partnerských společností Seznam.cz a klientům reklamního systému, ale může ji využít kterýkoli provozovatel webových stránek nebo mobilních aplikací. „Zájemcům poskytneme například bezpečný a komfortní způsob přihlášení uživatelů na jejich webových stránkách pomocí uživatelského účtu u Seznamu,“ popsala nový nástroj Petra Jeřábková, produktová manažerka Seznam.cz, a dodává, že ochrana osobních údajů uživatelů je v tomto případě naprostou samozřejmostí.

Použití nástrojů od Seznamu, které pomohou vylepšit partnerské weby, přitom není vůbec složité. V případě, že uživatelé chtějí přidat například tlačítko „Přihlásit přes Seznam“, stačí na webu pro vývojáře službu nastavit, odsouhlasit podmínky a ihned začít řešení využívat. Tlačítko „Líbí se“ nebo třeba API pro Mapy.cz je podobně jednoduché. Nový web přitom představí všechny nástroje přehledně na jednom místě.

Zdroj: Seznam.cz

Total
1
Shares
Další články
Přečtěte si více

5 bezva stránek s tlačítky, která to řeknou za vás

Já mám právo sedět! Nebudu to dělat! Nepřepínejte kanela! Ať už se snažíte říct cokoliv, určitě už to někdo mnohem zábavnější řekl před vámi. Díky hodným lidem na internetu jsou naštěstí stránky, které vám umožní vyjádřit se na úrovni a jediným stisknutím tlačítka.