Šance týdne: Chceš pomáhat společnostem sbalit zákazníky?

Věříš, že každá firma se může zviditelnit a vystoupit z šedého davu? Máš pocit, že každý produkt nebo služba má svého ideálního klienta? Baví tě internet a jednání s lidmi? Pokud ano, měli bychom se sejít.
Zdroj: pinterest.com
Zdroj: pinterest.com

Hledáme obchodního zástupce, který nám pomůže získávat obchodní partnery. Pomáháme společnostem sbalit zákazníky. Tvoříme weby a e-shopy. V týmu máme mladé designéry a programátory, kteří dokážou dělat svou práci hodně dobře. Aby jí mohli dělat výborně, potřebují pomoc. Pokud nám pomůžeš s obchodem, budou se moct soustředit na svou tvůrčí práci a efektivněji tak využít svůj čas.

Jako obchodní zástupce potřebuješ kuráž opakovaně zvednout telefon a zavolat cizímu člověku, oslovit neznámou osobu na networkingu, umět nadchnout zákazníka pro spolupráci a zároveň dokázat čelit lavině odmítnutí. Tvůj příjem bude z provizí toho, co prodáš, takže bys měl být ze začátku finančně zajištěný, protože nebudeš mít peníze hned. Bez živnosťáku se neobejdeš.

Hledáme člověka, který když něco řekne, tak to platí. Dokáže se prosadit a říct, když se mu něco nelíbí nebo ví, jak to udělat líp. Proaktivní přístup a samostatnost je základ, protože budeš mít velkou svobodu. Pokud tě nebaví prodávat a jednat s lidmi, vůbec nepiš. Jestli jsi sám sebou a dokážeš zaujmout a vzbudit důvěru v lidech, čti dál.

Bargency

Práce je to náročná, ale budeme tě učit a koučovat, abys to co nejrychleji rozjel. Pracovní doba je flexibilní, takže budeš pánem svého času. Pokud se ti podaří nastartovat kšefty, můžeš se těšit na hodně zajímavý příjem.

Stručně řečeno hledáme člověka, který chce pomáhat společnostem zviditelnit se, vidí v překážkách výzvu a v úsilí možnost k růstu. Osobnost, která obstojí navzdory těžkým podmínkám a dokáže nadchnout ostatní.

Jdeš do toho s námi? Napiš mi něco málo o sobě a domluvíme se na setkání, kde se pobavíme víc.

Životopisy posílejte na chcido@bargency.com nebo vyplňte formulář na téhle stránce.

Total
0
Shares
Další články