Samsung se posmívá Applu kvůli chybějící nabíječce iPhonu 12

Nejnovější smartphone od Applu, iPhone 12, se prodává bez nabíječky. Kvůli této „novince“ si výrobce dobírá (nejen) konkurence.

To, že v krabičce s novým telefonem nebude nabíječka, se proslýchalo dopředu, takže vlastně nejde o žádné zásadní překvapení a všichni měli dostatek času se na to psychicky připravit. Chybí také sluchátka, která bývala součástí základní výbavy. Důvod je samozřejmě jasný – prodat toto příslušenství samostatně.

Ale jde o ideální příležitost, jak se může „blýsknout“ konkurence, která prostě tyto základní doplňky ke svým produktům dodává. Samsung se proto vytasil na sociálních sítích s příspěvkem, kde jednoduše vypíchnul tuto skutečnost a lajky se jenom hrnou.

Skalní fanoušci a příznivci Applu, kteří si kupují každý nový iPhone a mají dávno AirPody, asi nabíječku a sluchátka řešit nebudou. Ti, pro které je iPhone 12 jejich první iPhone, si příslušenství v ceně zhruba dalších 1 500 korun musejí dokoupit. Podle ohlasů jsou nové iPhony výkonově na solidní úrovni, nicméně jak upozornil portál T3, čert vem nabíječku, zato je zcela na místě poukázat na to, že mají nové telefony od Applu stále 60Hz refresh rate, zatímco konkurence včetně Samsungu nabízí 120Hz obnovovací frekvenci.

Zdroj: T3

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ano, sex v reklamě zaujme. Jenže neprodává a škodí efektivitě. Dokážete udržet pozornost u tohoto článku?

Člověk má zkrátka omezenou kapacitu. Pořekadlo o tom, že krev je buď v mozku, nebo v úplně jiné části těla, teď potvrdila nová studie vědců. Ti zkoumali choutky při pozorování reklam více než 8 500 lidí a dospěli k závěru, že násilí a sex reklamám nepomáhají. Co víc, často naopak poškodily efektivitu kampaní.