Samsung představí nové vlajkové lodě řady Galaxy 14. ledna

Společnost Samsung oficiálně odhalí svou nejnovější řadu smarphonů Galaxy – údajně Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra – 14. ledna, společnost to potvrdila prostřednictvím pozvánek na akci Galaxy Unpacked s titulem „Vítejte v každodenní velkoleposti“ (Welcome to the Everyday Epic).

Akce Galaxy Unpacked se bude konat virtuálně a lze ji zhlédnout živě 14. ledna 2021 v 16:00 CET na stránce www.samsung.com.

Očekává se, že společnost na akci oznámí tři nové smartphony, nástupce loňské řady Galaxy S20: dvojici telefonů S21 a S21 Plus (které mají být až na velikost z velké části totožné) a prémiovější model S21 Ultra, který kromě zakřiveného displeje a podpory S-Pen od Samsungu nabídne ještě lepší specifikace a fotoaparáty podobné svému protějšku z roku 2020.

Teaser není moc obsáhlý a nabízí prakticky jen kamerový modul Galaxy S21 vznášející se uvnitř průsvitné krychle, nicméně prakticky veškeré detaily a parametry nových telefonů už dříve leakly, a to včetně ostřejších animovaných GIFů, které přibližují, jak budou nové telefony vypadat.

Zdroj: Androidpolice.com

 

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak optimalizovat blog, aby vás sdíleli

Máte blog, pravidelně na něm publikujete, ale vaše články nečte tolik lidí, kolik byste si přáli? Když pomineme možnost, že je váš blog prostě špatný, možná ho jen máte špatně zorganizovaný a sdílení svých článků nevycházíte dostatečně vstříc.