Samsung představí nové vlajkové lodě řady Galaxy 14. ledna

Společnost Samsung oficiálně odhalí svou nejnovější řadu smarphonů Galaxy – údajně Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra – 14. ledna, společnost to potvrdila prostřednictvím pozvánek na akci Galaxy Unpacked s titulem „Vítejte v každodenní velkoleposti“ (Welcome to the Everyday Epic).

Akce Galaxy Unpacked se bude konat virtuálně a lze ji zhlédnout živě 14. ledna 2021 v 16:00 CET na stránce www.samsung.com.

Očekává se, že společnost na akci oznámí tři nové smartphony, nástupce loňské řady Galaxy S20: dvojici telefonů S21 a S21 Plus (které mají být až na velikost z velké části totožné) a prémiovější model S21 Ultra, který kromě zakřiveného displeje a podpory S-Pen od Samsungu nabídne ještě lepší specifikace a fotoaparáty podobné svému protějšku z roku 2020.

Teaser není moc obsáhlý a nabízí prakticky jen kamerový modul Galaxy S21 vznášející se uvnitř průsvitné krychle, nicméně prakticky veškeré detaily a parametry nových telefonů už dříve leakly, a to včetně ostřejších animovaných GIFů, které přibližují, jak budou nové telefony vypadat.

Zdroj: Androidpolice.com

 

 

Total
0
Shares
Další články