TOP virály týdne: Sám doma ve vánoční Praze

Vánoce jsou tady a s nimi i svátečně laděné TOP virály týdne!

Sám doma v Praze

Kevin se zase ztratil. Tentokrát ve vánoční Praze. Kdo mu pomůže z nesnází a zachrání ho před Rusy? Nikdo jiný než Donald Trump a Jaromír Jágr! Šťastné a veselé.

A takhle to celé vzniklo…


Casey Neistat proměnil opuštěný obchoďák v zimní králoství

Vánoce jsou časem zázraků. A jeden se stal nedávno v Milwaukee. Casey Neistat a dalších 17 tvůrců proměnili kompletně opuštěný obchoďák v zimní králoství pro děti. Za celým projektem pak stojí Samsung.


Kouzelné Vánoce podle H&M

Vánoční kampaň módní značky H&M každoročně přitahuje pozornost. Hvězdami letošního pohádkového příběhu se staly malá holčička a zpěvačka Nicki Minaj. Hlavním poselstvím je, abychom pečovali jeden o druhého.


YouTube Rewind

Připomeňte si ta nejpopulárnější videa na YouTube v roce 2017.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Babylonská rybka je blíž realitě, aplikace Google Translate dostala vylepšení

Google udělal krok dopředu ve využití rozšířené reality. Tentokrát se soustředí na jazyky. Firma koupila 16. května loňského roku studio Quest Visual, které vyvinulo překladatelskou aplikaci Word Lens. Teď zapracovala funkcionalitu do nové verze aplikace Google Translate. V některých jazycích tak už stačí jen namířit fotoaparát telefonu na text a ten se magicky promění v text v druhém jazyce. V ostatních jazycích přitom můžete nadále využívat běžné funkce Google Translate.