TOP virály týdne: Sám doma ve vánoční Praze

Vánoce jsou tady a s nimi i svátečně laděné TOP virály týdne!

Sám doma v Praze

Kevin se zase ztratil. Tentokrát ve vánoční Praze. Kdo mu pomůže z nesnází a zachrání ho před Rusy? Nikdo jiný než Donald Trump a Jaromír Jágr! Šťastné a veselé.

A takhle to celé vzniklo…


Casey Neistat proměnil opuštěný obchoďák v zimní králoství

Vánoce jsou časem zázraků. A jeden se stal nedávno v Milwaukee. Casey Neistat a dalších 17 tvůrců proměnili kompletně opuštěný obchoďák v zimní králoství pro děti. Za celým projektem pak stojí Samsung.


Kouzelné Vánoce podle H&M

Vánoční kampaň módní značky H&M každoročně přitahuje pozornost. Hvězdami letošního pohádkového příběhu se staly malá holčička a zpěvačka Nicki Minaj. Hlavním poselstvím je, abychom pečovali jeden o druhého.


YouTube Rewind

Připomeňte si ta nejpopulárnější videa na YouTube v roce 2017.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Šance týdne: 2FRESH hledá kreativce. Kreativně

Konečně trocha spravedlnosti! Zaměstnanci se můžou přetrhnout, aby získali vysněnou práci a zapůsobili nějakým originálním nápadem - skoro až kampaní, a firmy zatím chrlí jenom furt ty stejné nudné inzeráty. Agentura 2FRESH si ale tentokrát dala práci a napsala vám, vlastně tobě, moc hezký dopis. Čti dál, kreativče...
Přečtěte si více

Bankovní trojan řádí i v Česku, spadeno má na bitcoiny

S růstem kurzu bitcoinu se z virtuální měny stává čím dál tím zajímavější komodita pro internetové piráty. Bezpečáci z ESETu objevili novou vlnu bankovního viru Hesperbot. Stejně jako v předešlých případech, i tentokrát hrozba využila nebývale působivou kampaň založenou na důvěryhodných organizacích, čímž své oběti nutila ke spuštění malwaru.
Přečtěte si více

Google rozjel konferenci I/O, podívejte se na přehled nespočtu novinek

Mluvící vyhledávání jako ze Star Treku, 3D mapy, které v reálném čase zobrazují třeba i mraky, nástroj pro optimalizaci aplikací pro developery na Androidu, přes 40 novinek pro Google+ včetně fotografických filtrů, které se aplikují úplně samy, Hangouts nově jako samostatná aplikace, vlastní služba na streamování hudby. Google se zase rozjel.