Rohlik.cz rozjíždí svůj největší B2B projekt, potraviny bude rozvážet zaměstnancům do firem

Největší domácí online supermarket připravil novou službu. Od května v rámci svého programu Rohlík Fresh Partner bude rozvážet čerstvé potraviny zaměstnancům do firem. Jedná se o pravidelné zásobovací závozy. Nejčastěji půjde o kvalitní lokální ovoce, pečivo od nejlepších pekařů nebo kancelářské potřeby.

Jde o náš největší B2B projekt. Víme, že je tu mnoho firem, pro které je důležitá péče o zaměstnance. Rohlik.cz jim každý den doveze čerstvé potraviny, které splňují nejvyšší kritéria pro zdravý životní styl,“ prohlásil Rostislav Brzobohatý, marketingový ředitel Rohlik.cz.

Už delší dobu jsme dostávali nabídky od jednotlivých firem, zda jim nechceme přivážet nákupy v pravidelných intervalech. Rozhodli jsme se tedy vytvořit B2B službu. Zaměstnanci budou mít možnost ochutnat potraviny nesrovnatelné co do čerstvosti s běžným sortimentem supermarketů. Slibujeme si od toho mimo jiné to, že si poté Rohlík zvolí i jako svoje hlavní nákupní místo pro vlastní rodinné nákupy,“ dodal Brzobohatý.

Právě přední domácí potravinový e-shop se zaměřuje na jedinečnost sortimentu. Během posledních měsíců navázal Rohlik.cz spolupráci s dalšími vyhlášenými českými pekaři, řezníky a farmáři. Nabízí také produkty od kvalitních výrobců paštik, džemů nebo mlékařů.

Oslovit plánuje zejména pražské a brněnské firmy

Potraviny, které prodáváme, dostávají ocenění od nezávislých institucí jako je dTest nebo pořad A dost! Dlouhodobě se snažíme změnit představu o tom, co znamená kvalitní a čerstvé jídlo. Myslím, že tohle ocení také zástupci firem,“ doplnil Brzobohatý.

Jak Rohlík Fresh Partner funguje? Kurýři rozvezou nákup do kanceláří v předem domluvený čas. Objem a obsah objednávky se předem navolí při nastavování služby. Lze je ale kdykoliv upravit, ať už podle aktuálních potřeb firmy nebo dostupnosti sezónního sortimentu. Také počet dní je možné si dopředu nastavit.

Očekáváme, že největší zájem bude o pečivo od našich vyhlášených pekařů, a lokální ovoce a zeleninu,” předpovídal Brzobohatý. S novou B2B službou plánuje Rohlik.cz oslovit zejména pražské a brněnské firmy a okolní regiony.

Total
0
Shares
Další články