Rohlik.cz po úspěšné výzvě vstupuje do Prostějova. Rozváží tak už v osmi městech

Největší online prodejce potravin Rohlik.cz vstupuje do Prostějova. Firma to oznámila po tom, co na svých sociálních sítích zveřejnila výzvu – ve městě začne rozvážet, pokud se podaří od místních lidí sehnat do 20. srpna minimálně 2000 emailů. Tu se podařilo naplnit za pět dní.

„Zájem obyvatel z Prostějova nás velmi překvapil a předčil naše očekávání,“ prohlásil Marek Haller, marketingový ředitel Rohlik.cz. „Na naších sociálních sítí byly pod příspěvkem velmi silné reakce, výzva se mohutně sdílela a komentovala. Takhle jsme si jednoznačně otestovali, že lidé z Prostějově si opravdu přejí objednávat na Rohlik.cz,“ doplnil.

První nákupy si budou moct objednávat od středy 14. srpna. Pro Rohlik jde už o osmou lokalitu, aktuálně působí v Praze, Brně, Olomouci, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci a přilehlém okolí těchto měst.

Se svými výzvami plánuje společnost i nadále pokračovat, v dohledné době osloví další město, zda si ji tam obyvatelé přejí. Rozhodně budeme ještě analyzovat, jak se velký zájem v Prostějově o nás projeví na počtu objednávek. Způsob oslovení a přímého kontaktu s občany daného města nám vyhovuje a budeme v tom pokračovat při případné další expanzi,“ dodal Haller.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co všechno přinese červnový Startup Summit

První dobrá zpráva - díky našim partnerům můžeme nabídnout velké slevy pro nadšence do startupů z řad studentů, protože vítáni jsou opravdu všichni startupisté. Další dobrá zpráva - vybrané startupy se budou před diváky moci utkat o zajímavé ceny a každý si může zkusit zapitchovat před investory. A najdou se i další dobré zprávy...