TOP virály týdne: Robot Atlas teď umí skočit salto vzad!

Robot Atlas už dávno není žádné batole, které vám dojde sotva pro pár piv do večerky. Nedávno se naučil pořádné skoky a přemety.

Já, robot Atlas, teď umím skočit salto vzad

Salto vzad je obrovský skok kupředu pro vývojáře robotů z Boston Dynamics. Přesně to dokáže nejnovější verze jejich humanoidního robota Atlas. Johne Connore, kde jsi?

A pak tu ještě máme hafana. Snad bude umět dávat pac.


Ovládne Pornhub Grammy?

Pornhub má vlastní píseň a videoklip s názvem “Sex Instruments”. Je to historicky první píseň, která byla nahrána pouze za pomoci sexuálních hraček a vzdechů.


Že člověk neumí létat? Ale kdeže!

Napůl muž, napůl pták. To je paraglider Jean-Baptiste Chandelier z Francie.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Babylonská rybka je blíž realitě, aplikace Google Translate dostala vylepšení

Google udělal krok dopředu ve využití rozšířené reality. Tentokrát se soustředí na jazyky. Firma koupila 16. května loňského roku studio Quest Visual, které vyvinulo překladatelskou aplikaci Word Lens. Teď zapracovala funkcionalitu do nové verze aplikace Google Translate. V některých jazycích tak už stačí jen namířit fotoaparát telefonu na text a ten se magicky promění v text v druhém jazyce. V ostatních jazycích přitom můžete nadále využívat běžné funkce Google Translate.
Přečtěte si více

Video: YouTube celebrity si dělají legraci z… YouTube

Terčem různých srandiček a vtípků ze strany uživatelů či kreativců obvykle bývají exponované sociální sítě jako Facebook, Twitter nebo Google+. A portál YouTube se zatím tváří, že se ho takové věci netýkají. Tentokrát ale došlo i na něj a nové parodické video si utahuje ze tradičních problémů, s nimiž se uživatelé na YouTube setkávají.