Původní slevový portál Pepa.cz se definitivně stěhuje pod novou značku Klido.cz

Pepa.cz už není Pepa.cz. Přestože na této adrese najdete slevový portál, není to ten, jenž na ní fungoval předchozí roky. Jeho původní provozovatel Portál pepa.cz, s.r.o. o doménu přišel a nyní oznámil, že se s definitivní platností stěhuje pod novou firmu a značku Klido.czJedná se o čistý start na zelené louce…

Jde o vyvrcholení sporu mezi společníky firmy Portál pepa.cz., s.r.o., která od roku 2015 aktivity slevového portálu Pepa.cz zajišťovala. „Poté, co se jeden z jednatelů pokusil vyvést nelegálně finanční prostředky společnosti a soud ho na pokyn Petra Sýkory zbavil v rámci předběžného opatření jednatelské funkce, byla společnost účelově paralyzována ze strany 50 % vlastníka. Ten posléze svůj podíl převedl občanovi bulharské národnosti,“ popisuje nyní již za značku Klido.cz její výkonný ředitel Petr Sýkora.

Jelikož se dosavadním provozovatelům druhého největšího slevového portálu nechtělo čekat na výsledky trestních oznámení a právní rozuzlení celého sporu, rozhodl se Sýkora založit novou společnost a rozjet byznys znovu pod novou značkou. Klíčová přitom je přízeň partnerů, kteří mu nadále zachovali důvěru.

Pepa se přestěhoval na Klido.cz

„Toto je jedna ze situací, kdy rádi otevřeně žádáme o důvěru. Nemůžeme do ní totiž momentálně vložit víc než sedmiletý obchodní vztah, který máme s hotely, penziony a ostatními partnery po celé České republice a know-how, kterým jsme opakovaně s týmem prokázali, že umíme strhnout lidi pro domácí i zahraniční cestování a přivést je do zařízení našich partnerů,“ uvědomuje si Sýkora, a proto se svým čtyřicetičlenným týmem nelenil, aby nepřišel také o zbytek svého podnikání.

„Hrajeme nyní o čas. Pro spoustu partnerů jsme důležitým generátorem zisku a nemůžeme je opustit uprostřed sezony. Není možné čekat týdny na soudní rozhodnutí. Pokud jsme v pondělí přišli o doménu, ve čtvrtek už náš business zase musí fungovat,“ je přesvědčen Sýkora, jehož Klido.cz aktuálně ukazuje více než 700 atraktivních nabídek. Nyní celý původní tým Pepa.cz pracuje na tom, aby nový portál Klido.cz postavil co nejlépe a zároveň nejrychleji, čas hraje proti němu.

„Spor, kterým jsme si prošli, pouze urychlí změnu, která nás stejně neodvratně čekala. Nový projekt, který jsme v posledních měsících chystali, teď budeme muset spustit prostě jen o trochu dřív a za jiné situace. Bude to živelnější, ale o to lepší výsledek to může být. Ambici, že se Klido.cz brzy stane fenoménem domácího cestování rozhodně neztrácíme,“ hlásí sebevědomě Sýkora a bude tak velmi zajímavé sledovat, jak se bude dále vyvíjet nejen spor mezi ním a Millenium Prague s.r.o, které aktuálně provozuje slevový portál na Pepa.cz, ale také jak se bude vyvíjet samotné Klido.cz.

Total
0
Shares
Další články