První developerský projekt na Fundliftu od Bidli vybral za pár hodin už 2,5 milionu korun. Chce 10 milionů

Investiční crowdfundingová platforma Fundlift spustila při příležitosti svých druhých narozenin novou kampaň, jež je první svého druhu. Investoři se mohou poprvé podílet na financování developerského projektu, který má na svědomí společnost BIDLI holding. Ta nabízí komplexní portfólio služeb souvisejících s bydlením.

Velká skupina BIDLI holding nabízí tříleté dluhopisy se 7% ročník úrokem v celkovém objemu 10 milionů korun. Dluhopisy jsou osobně ručené a na Fundliftu bylo pár hodin po spuštění kampaně, v době zveřejnění tohoto textu, vybráno už přes 2,5 milionu korun.

Pod zmíněný holding patří řada firem se značkou Bidli, která vznikla na začátku roku 2018. Tehdy se spojily úspěšné realitní kanceláře Reality IQ a RSH Reality. BIDLI reality jsou nově dvojkou na realitním trhu a přejmenovaly se také další služby: BIDLI stavby, BIDLI poradenství, BIDLI interiéry, BIDLI energie a BIDLI development.

Nízkoenergetické rodinné trojdomy

Po dlouholeté zkušenosti na nemovitostním trhu se Bidli pustilo i do vlastního developmentu. V rámci skupiny již více než dva roky nabízí vlastní prefabrikované nízkoenergetické dřevostavby. Nyní se pouští do vlastních rezidenčních projektů. Prvním z nich je výstavba až 204 bytových jednotek v nízkoenergetických rodinných trojdomech ve městě Smiřice u Hradce Králové.

Jiří Lejnar, předseda představenstva BIDLI Holding

Právě na první fázi výstavby 54 jednotek, respektive na její zahájení, chce společnost využít finanční podpory investorů z Fundliftu.

Developerské projekty jsou směr, kterým se již nějakou dobu díváme. Bidli je holdingová entita, jejíž schopnost splácet závazky plynoucí z dluhopisů nezávisí pouze na úspěchu financovaného rezidenčního projektu, ale na výkonnosti všech dceřiných společností holdingu. Navíc jsou dluhopisy ručené osobním ručením pana Lejnara, což jen potvrzuje fakt, že tým Bidli svému záměru věří a nechce své investory zklamat,“ dodává k nové kampani Radek Musil, CEO Fundliftu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Mamutí infografika popisuje mobilní ekosystém Googlu

Tušíte, kolik mobilních služeb, aplikací a dalších produktů provozuje tvůrce nejpoužívanějšího vyhledávače Google? Zkusíte aspoň hádat? Zda jste se trefili můžete překontrolovat v infografice od WordStreamu, která je nejen všechny zmiňuje, ale také k nim poskytuje jejich základní charakteristiky a další informace o nich.