Propojíme startupy, korporace i města. Startup Summit zdvojnásobí rozsah a naláká i zahraniční speakery

Velké plány ohlásil již pátý ročník Startup Summitu v Praze. Konference, na které vystupují zásadní osobnosti startup komunity a byznysu, se letos rozšiřuje na dva dny. Přibudou i zahraniční speakeři, jejichž jména budou pořadatelé postupně odhalovat v průběhu září. Ochutnávku ze dvou dnů ale máme už teď.

První den (STARTUP den) se již tradičně věnuje propojování korporací, startupů a investorů. Druhý (SMARTUP den) bude zaměřený na nasazení smart cities technologií, které postupně zlepšují život ve městech na celé planetě. Startup Summit / Smartup Summit proběhne 26.-27. října v nejvyšší budově České republiky City Tower na Pankráci a stejně jako loni bude moderátorem Martin Veselovský.

STARTUPSUMMIT veselovsky

„Cílem letošních konferencí je nastartování a prohloubení spolupráce mezi startupy, korporacemi, ale i městy. Kromě keynote přednášek čeká příchozí také výstava startup technologií, speed-networking a večerní afterparty,” říká zástupce hlavního pořadatele tyinternety.cz Ondřej Hoza. „Celou akci jsme uspořádali tak, aby naši hosté mohli naplno využití potenciálu inovační scény. Hodláme využít každou příležitost k tomu, abychom inspirovali, ale také propojili lidi z řad startupů, korporací, investorů, ale i marketérů a dali vzniknout novým spolupracím,” dodává Ondřej.

TyInternety ví více! Ještě aby ne!

Na konferenci vystoupí mimo jiné Oliver Dlouhý z Kiwi.com a Flavia Barbat, CEO Branding Magazine.

Aktuální informace a zajímavosti ke konferenci se budou postupně objevovat na Facebooku konferencí a také na Twitteru.

Startup Summit přichází s dlouhodobou vizí, kterou je „vykročení“ z hranic českého trhu. Proto bude mít na programu také téma budování mediálního obrazu startupů a odhalení toho, jak fungují česká a světová média. Dalším tématem, které má pomoc překročit hranice, je napojení na investory, kteří budou zastoupeni jak mezi speakery, tak mezi hosty konference.

Na první den akce naváže letos poprvé Smartup Summit, tedy druhý den „dvojkonference“, jenž se bude věnovat využití inovací v rámci velkých českých měst. V České republice sice již proces smartifikace začíná fungovat, ale jak startupy, tak korporace se v této tématice většinou teprve zorientovávají a hledají způsob navazování dialogu s městy. To je právě cílem konference, která se koná pod záštitou hlavního města Prahy.

Mediálním partnerem je pro letošní rok publicistický videokanál DVTV a hlavním pořadatelem je již tradičně server TyInternety.cz.

A malé ohlédnutí za tím, jak to vypadalo v minulém roce

Total
0
Shares
Další články