Proč byste neměli chybět na HR konferenci EVOLVE! Summit 2019?

Odborníci z oblasti HR a náboru se již popáté sjedou do Brna na unikátní konferenci pro HR profesionály, recruitery a sourcery z regionu CEE, která proběhne 12. a 13. listopadu v SONO Centru. Čekají je dva dny plné inspirace a praktického know-how, případových studií i workshopů a networking s více než 500 kolegy z oboru. Mezi více než 30 řečníky vystoupí i zahraniční hvězdy jako Johnny Campbell ze Social Talent, Kasia Tang anebo Dan Kelsall.

Na pátém ročníku EVOLVE! Summitu se budeme snažit pokrýt témata, která aktuálně hýbou HR světem, ať už se jedná o to, jak pracovat s lidmi uvnitř firmy a rozvíjet je, jak přistupovat k neurodiverzitě na pracovišti, anebo jak efektivně využívat marketing v HR. Chybět nebudou ani nové metodiky vyhledávání kandidátů, employer branding a účastníci se také dozvědí, kam nové technologie posouvají schopnosti hodnocení kandidátů,“ uvedl zakladatelEVOLVE! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.

Johnny Campbell přiletí z Irska, aby se podělil o poznatky z rozsáhlého průzkumu, který provedli ve firmě Social Talent a zjistili, že je nutné začít nad dovednostmi ve firmě přemýšlet jinak. Tak jako firmy díky technologiím mění své business modely, budou i kandidáti muset nabídnout jiné dovednosti.

Na konferenci vystoupí i Jill Christensen z USA, která patří ke světově uznávaným autorům zaměřujícím se na oblast zaměstnanecké angažovanosti. Jill ukáže, jak do firmy znovu zapojit i vyhořelé kolegy bez zájmu o dění ve firmě a proč je tak důležité, aby byli zaměstnanci angažovaní.

Andrew Stetsenko z Ukrajiny sesbíral data, která jasně doloží, které národy jsou otevřenější práci v regionu CEE a které nikoli. Ukáže také, které země jsou v rámci zahraničního náboru podceňované a vyplatí se na ně zaměřit.

Dan Kelsall, autor knihy F*cking Good Content, poradí, jak vytvářet obsah, který je zábavný, neotřelý a dokáže zaujmout publikum.

Kasia Tang představí digitální minimalismus pro recruitery a ukáže, že disciplína při používání sociálních sítí vede k lepší pozornosti a pomůže při sourcingu dosahovat lepších výsledků.

Chybět nebudou ani známí lokální řečníci jako Jan Tegze, Matěj Matolín či José Kadlec. Tegze rozebere, proč se nevyplatí kopírovat postupy ostatních a jak důležitá je při náboru autenticita recruitera. Matolín představí promyšlené marketingové metody, které zlomí srdce každého kandidáta a Kadlec bude povídat o technikách talent sourcingu v době transhumanismu.

Konference je známá i pro svoji neformální atmosféru, doprovodný program, včetně večerního koncertu a afterparty a spoustu příležitostí pro networking.

„Nejlepší konference, na které jsem kdy byla. Konečně témata, která jsou inovativní, neotřelá, inspirativní. Výběr řečníků naprosto jedinečný, před organizátory se klaním. Perfektně zvládnutá organizace s přidanou hodnotou v každém ohledu,“ chválila účastnice loňského ročníku, Monika Jedličková z eBRÁNA.

„Konferenci jsem si moc užila. Překvapilo mě, že to není jenom o českých a slovenských řečnících, ale že přijeli lidé z USA, Velké Británie nebo Polska. Všechny přednášky jsem si moc užila, je skvělé dostat se na chvíli z pracovní rutiny a zapřemýšlet o svých postupech a dozvědět se, jaké nástroje a postupy používají jiní recruiteři, sourceři a konzultanti!“ uvedla další účastnice, Michaela Hojerová ze společnosti SAP.

„Můžu srovnávat s HR konferencemi v Evropě i s podobně velkými eventy z jiných oborů (marketing) a můžu říct, že po letech pro mě byl EVOLVE! Summit opět konferencí, na kterou se rád vrátím. Skvělá atmosféra, zajištění všeho správně, skvělá volba řečníků a nadšené tváře všude kolem – dobrá práce a díky celému týmu,“ doplnil účastník Lukáš Těžký.

Kvalitních zaměstnanců je nedostatek a nevypadá to, že se to v nejbližší době změní. Na EVOLVE! Summitu se dozvíte to nejdůležitější ze světa HR, poslechnete si zkušenosti těch nejlepších a budete to vy, kdo si mezi uchazeči může vybírat. Vstupenky jsou v prodeji na webu konference www.evolvesummit.cz.

Total
0
Shares
Další články