Přijďte prozkoumat technologické novinky a objevit vlastní byznysové příležitosti na #MIFprague

Pro ty, kteří chtějí objevovat nové možnosti v oblasti mobilní komunikace, se v úterý 31. října koná konference Mobile Internet Forum. Zaměří se na témata jako jsou mobilní web, služby a aplikace, IoT nebo bezpečnost.

Celodenní konferencí účastníky provede David Slížek, šéfredaktor serveru Lupa.cz, který ve spolupráci s TUESDAY Business Network akci pořádá. Co všechno nás v oblasti mobilní komunikace čeká? Zajímá vás budoucnost a úskalí mobilního internetu? Přijďte do MSD/Five v Praze a poslechněte si přednášky a případové studie od těch nejpovolanějších řečníků.

Program celodenní konference otevře svojí přednáškou výkonná ředitelka Sdružení pro internetový rozvoj v České republice Kateřina Hrubešová. Podělí se s vámi o to, jak vypadá mobilní internet v datech NetMonitoru. Jaké jsou nejnovější trendy? A v čem spočívají příležitosti a hrozby mobilní inzerce? Mezi řečníky se objeví i Patrick Zandl, který vede projekt bezpečnostních routerů Turris v CZ.NIC. Ve své přednášce se zaměří na mobilní sítě 5G. Kdy se objeví další generace mobilních sítí? A co od ní můžeme očekávat?

Dušan Šimonovič ze Seznam.cz pak bude mluvit o mobilní reklamě. Probere s vámi velmi aktuální problematiku cross-device identifikace uživatelů a cílení na zájmy v reklamním prostoru Seznam.cz. Ve food delivery se točí velké peníze. Jak je na tom Česká republika v porovnání s rozvinutými trhy? Martin Půlpitel z Ackee vám řekne, jestli je důležitější web nebo mobilní aplikace.

Ale to rozhodně není všechno. Více řečníků najdete v programu, který se stále plní novými tvářemi. A nezapomeňte. Mobilní internet je všude. Odkud se na Mobile Internet Forum 2017 registrujete vy?

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak inovují velké firmy? Využívají startupů!

Startupy už dávno nejsou jen uhrovití kluci z garáže dělající B2C aplikace. Rychlejší inovace, levnější akvizice nových zákazníků a schopnost přilákat nejlepší talenty z nich dělá nové ekonomické jednotky, jejichž služeb čím dál častěji využívají korporace i v České republice. Na tuto problematiku se zaměří Startup Summit, který se uskuteční 15. října 2015 v prostorách SaSaZu.
Přečtěte si více

Nejzásadnější prezentace roku je tu: KPCB Internet trends 2014

Opět vyšla zásadní prezentace od Kleiner Perkins Caufield & Buyers o internetových trendech roku a opět je to nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak se rázem alespoň částečně zorientovat ve věcech, na kterých záleží. Absolutní must read pro kohokoliv, kdo to s digitálem myslí vážně.