Prezentace dne: KPCB Internet Trends 2013

Už poněkolikáté za sebou vyšla prezentace od Kleiner Perkins Caufield & Buyers o internetových trendech roku. Absolutní must read pro kohokoliv, kdo to s digitálem myslí alespoň trochu vážně.

Ať už se věnujete internetu a obecně digitálnímu prostředí profesionálně, nebo jenom z povzdálí, tohle si nemůžete nechat ujít. Komplexní shrnutí všeho podstatného na 100 slajdech od jedné z nejvýznamnějších VC firem na světě (KPCB má v portfoliu například AOL, Amazon, Compaq, EA, Google, Sun, Symantec a desítky dalších obrů) vás provede jak aktuálním stavem, tak výhledem do dalších let.

Mimochodem, o tom, že je to opravdu důležitá prezentace svědčí i počet zhlédnutí na Slideshare – za 15 hodin od zveřejnění už má na kontě skoro 400 tisíc.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Digitálně (s)právně už za týden. Jak vydělávat online bez obav z právníků

Moderní konference o internetovém právu Digitálně (s)právně vám pomůže surfovat bez toho, abyste se v tom každou chvíli koupali. Zkušení právníci poradí s vydáváním a přebíráním obsahu, kampaněmi na sociálních sítích, soutěžemi a reklamou, správou diskuzních fór i změnami v elektronické fakturaci. A za celou konferenci přitom nedáte víc, než byste běžně dali jednomu právníkovi za hodinu…
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Wake the f**k up!

Objevování výjimečnosti ve zdánlivě obyčejných věcech je jednou ze základních disciplín marketingu. A že se to tentokrát povedlo. Facebook je výjimečný, Guinness je výjimečný, Obamova předvolební kampaň je výjimečná a nakonec i malá švýcarská vesnička jako je Obermutten může být výjimečná.