Prezentace dne: KPCB Internet Trends 2013

Už poněkolikáté za sebou vyšla prezentace od Kleiner Perkins Caufield & Buyers o internetových trendech roku. Absolutní must read pro kohokoliv, kdo to s digitálem myslí alespoň trochu vážně.

Ať už se věnujete internetu a obecně digitálnímu prostředí profesionálně, nebo jenom z povzdálí, tohle si nemůžete nechat ujít. Komplexní shrnutí všeho podstatného na 100 slajdech od jedné z nejvýznamnějších VC firem na světě (KPCB má v portfoliu například AOL, Amazon, Compaq, EA, Google, Sun, Symantec a desítky dalších obrů) vás provede jak aktuálním stavem, tak výhledem do dalších let.

Mimochodem, o tom, že je to opravdu důležitá prezentace svědčí i počet zhlédnutí na Slideshare – za 15 hodin od zveřejnění už má na kontě skoro 400 tisíc.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Udělejte si Viral Fest & MEME Fest sami doma!

Viral Fest a MEME Fest je naše srdcovka, nad kterou trávíme každý rok desítky a desítky hodin. Letošní promítání je za námi, byla by ale škoda nechat si vše jenom pro sebe. Takže, pokud patříte mezi milovníky virálů a memů, můžete si náš výběr toho nejlepšího z loňského roku (a pár špeků z letoška) pustit v klidu i u sebe doma. Je toho fůra, takže na formu moc nehleďte ;).