Prázdninovou nudu zažene konference Inovace & Inspirace

Kdybyste měli navštívit jedinou konferenci v roce, která by to byla? Tohle by mohla být odpověď. Konference Inovace & Inspirace slibuje konec nudných akcí se stále stejnými řečníky a láká na osobnosti, které běžně nevystupují. Tak vykročte ze své ulity porozhlédnout se napříč obory, pojďte si to užít a dobře se naladit. Zn.: pouze pozitivní informace!

Celý čtvrtek 26. července bude už od 9 hodin patřit konferenci Inovace & Inspirace 2012 – nové možnosti pro manažery a podnikatele v roce 2012. Uvidíte příběhy úspěšných, média, marketing, multimédia, inovace…

Mimo jiné vystoupí Leoš Novotný, který aktuálně spouští nové vlaky LEO Express, zajímavou řečnicí bude i Lenka Kučerová, které působila dlouhá léta v Silicon Valley. Známý investor a vizionář Pavel Doležal představí nové trendy v oslovování zákazníka. Mezi řečníky promluví i Jiří Fraus, zakladatel stejnojmenného nakladatelství, na téma budoucnosti našich dětí a nových možností. Dále Táňa le Moigne, ředitelka Google, která vymyslela celosvětově velmi úspěšné deskové hry.

Poprvé na veřejnosti vystoupí Peter Schier (Popron), který se z emigranta stal úspěšným podnikatelem v Německu, pak v novém Československu, prorazil v hudební branži a před pádem trhu transformoval své hudební vydavatelství do jednoho z nejúspěšnějších zásilkových obchodů. Nebo třeba René Sion, generální ředitel Café Dallmayr, značky, která existuje přes 300 let – přednáška o tom, že jsou i vyšší hodnoty než zisk za pár let.

Ve druhé části programu uvidíte řadu nových možností v oslovování a získávání zákazníků. Vít Horký z Brand Embassy bude mluvit o systémech, které umí sledovat nespokojené i spokojené zákazníky napříč internetem a sociálními sítěmi. Lidé, kteří si postěžují na produkt nebo službu, jsou okamžitě identifikováni a je jim nabídnuto řešení. Petr Šimeček z firmy Keboola zodpoví otázku, zda je Orwell tady. Co vše už víme o zákaznících, co se dá využít a jaká je budoucnost práce s daty a zákazníky? To a mnoho dalších zajímavých přednášek a osobností naleznete v programu.

Co dalšího zažijete? Ambicí je zrealizovat nejpříjemnější a nejinspirativnější konferenci v tomto roce. I proto celá akce proběhne v prostoru nové budovy Národního muzea (bývalého federálního shromáždění a Radia Svobodná Evropa). Těšit se můžete nejen přednášky, ale i na řadu stánků s konkrétními ukázkami nejnovějších možností, trendů a vychytávek. A po skončení? Letní degustace vína!

Více informací a registrace na www.inovace-inspirace.cz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak vydělávat online bez obav z právníků. Záznam z Digitálně (s)právně

Neregulovaný obsah je všude na internetu. To ale neznamená, že zrovna vy nebudete mít problém se zákonem, a to i když si myslíte, že jste v právu. Jaká je podle vás pravděpodobnost toho, že narazíte na soudce, který se vyzná v online reklamě nebo ví, co je to social graph? Jak se připravit a pokud možno se k soudu vůbec nedostat, i o tom byla konference Digitálně (s)právně.
Přečtěte si více

Velká piškotová válka na webu a další důležitosti, které český uživatel hledal minulý týden

Když jde o jídlo, jde o všechno. V duchu tohoto hesla se minulý týden na internetu rozhořel boj o tradiční české piškoty Opavia. Totiž ty, co se teď vyrábějí v Polsku. Kdo o nich slyšel málo, ťukal je do vyhledávače Seznamu. A ještě asi chvíli bude, bojovník za právo na cukrovinky kulatého tvaru Jan Tuna totiž se svým výpadem nekončí.