Pozvánka na The Best of iBTL, jedinou akci svého druhu u nás

Konferenci The Best of iBTL pořádá stejnojmenná sekce agentur při AKA již od roku 2007, letos s agenturou Dark Side. Agentury sdružené v sekci iBTL se specializují na integrovanou marketingovou komunikaci a cílem konference je představit odborné veřejnosti nejzajímavější a nejúspěšnější projekty a kampaně z této oblasti.

Konference The Best of iBTL je jedinou konferencí tohoto zaměření v ČR a je určena především pracovníkům marketingových oddělení, kteří se zabývají podporou prodeje nebo budováním značky pomocí integrované komunikace. Vítáni jsou samozřejmě i pracovníci agentur, kteří mohou díky konferenci a dalším odborným aktivitám sekce iBTL (třeba certifikovanému vzdělávání IPA v oblasti integrované komunikace) navýšit svoje znalosti a dovednosti v tomto oboru.

  • Kdy? Ve čtvrtek 27. června, od 14. do 18. hodin
  • Kde? Hotel Grand Majestic Plaza Praha, Truhlářská 16, Praha 1
  • Registrace na www.bestofibtl.cz

Akce se zaměřuje na podporu prodeje, inovaci, podporu prodeje v online prostředí a další témata. Mezi řečníky vystoupí například Petr Pištělák (Profit Booster), Renate Vogt (Wijsman BV, Friends4You), Lukáš Cankář (ŠkoFIN), Nikola Drenčková (Pivovary Staropramen) nebo Frieda Ulsamer (Doom & Dickson, Hema case).

Total
0
Shares
Další články