Povedený vtip: Dva Britové nahráli na Google Street View vraždu

Co uděláte, když vidíte kolem projíždět fotografický vůz flotily Google Street View? Někdo se jen zvědavě dívá, jiný si zakryje tvář. Ne tak ale dva Britové ze skotského Edinburghu, kteří na automobil narafičili vraždu.

Na Google Street View lze nalézt vyfocených mnoho věcí. Kromě mnoho památek, pamětihodností a zajímavostí je to také například to, jak Google nakládá s neopatrnou lesní zvěří, “mrtvé děvče”, které ve skutečnosti žilo, nebo tajné momenty lidí, kteří nevěděli, že jsou právě fotografováni. Tak to alespoň bylo dříve.

Nyní, kdy už Google Street View a jeho automobily většina z nás zná, je mnohem častější situace, kdy se na něj místní velmi dobře připraví. Tak to udělali i dva přátelé v Edinburghu ve Skotsku. Ti se připravili do vražedné pózy a pak už jen čekali, až automobil s fotoaparáty projede přímo kolem nich.

GSV murder

Povedeného vtipu si na Street View samozřejmě poměrně rychle někdo všiml, a tak po čase dorazila na místo policie. Ta oba dva vtipálky našla v nejlepším rozpoložení v jejich garáži přímo na “místě činu”. Jednalo se o dvojici mechaniků, kteří v místě mají svůj automobilový servis. Když si všimli, že po okolí fotografuje automobil Googlu, okamžitě věděli, co udělají. Škoda jen, že na přípravu měli čas pouhých několik desítek vteřin. Dvojice se přiznala, že jinak by jejich vražedná scéna měla mnohem větší šťávu.

Total
0
Shares
Další články