Popojedem! Nový český youtubový pořad o virálech má vtip i kozy

Překvapivá dvojka Markéta Lukášková (píše pro JenProMuze.cz, Maxim nebo facebooková Přiznání Hitlera, takže bacha na ní) a Nikol Štíbrová (prý docela známá blondýna z televize nebo co) na českém internetu rozjela pořad o internetových videích. Nápad ne zrovna originální, zpracování ale má styl, podobné věci u nás chybí a moc se nám líbí, co tam ty dvě předvádí…

“Niki a Maki” nový pořad rozjely na youtubovém kanálu popojedemTV a jeho výrobu má na triku Popojedem Production. A samozřejmě nám udělalo velkou radost, když se na nás holky obrátily, abychom jim pomohli s výběrem videí. Zatím je venku pilotní díl, takže některá videa už jsou trochu provařená, hlavně pro naše věrné čtenáře, ale vážně chceme vidět pokračování.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Videa z La Degustation Online na téma využití online videa

Třetí setkání nad jídlem, internetem a marketingem ze série La Degustation Online dostalo podtitul Budoucnost internetu, aneb video stokrát jinak. Organizátoři se tentokrát více zaměřili na konkrétní ukázky a diváci si mohli poprvé vyslechnout hned tři prezentace. Záznam celého večera (kromě rautu) si nyní můžete pustit také ve formě videa.