Pondělní La Degustation Online se bude věnovat gamifikaci

Seriál minikonferencí, které pořádá Asociace.BIZ pod názvem La Degustation Online, se bude již ve svém pátém pokračování věnovat využití herních principů v neherních projektech v tématu nazvaném “Gamifikace, aneb kořenění suchých online projektů”. A na koření opět dojde i v rámci následné degustace zajímavých pokrmů.

Tematický večer opět nabídne zajímavé prezentace, které uvedou dané téma a navazující panelovou diskusi. Václav Stoupa představí case study na téma gamifikace networkingu na konferenci WebExpo, neboli jak podpořit networking pomocí webové aplikace s využitím herních prvků. Josef Šlerka se zaměří na gamifikační pro a proti, třetí prezentace se pak ujme Jakub Svoboda, zakladatel herního studia Falanxia.

O degustační část večera se opět postará šéfkuchař restaurace Element club, který pro účastníky konference připraví menu složené z pochutin středoasijské kuchyně. Podávat se tak bude např. Samsa, Plov, Bešparmark nebo Čak-čak.

Pátá konference proběhne již v pondělí 5. listopadu od 18 hodin v prostorách restaurace Element club na Smíchově. Zájemci se mohou registrovat na stránce www.ladegustationonline.cz.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Top virály ze Super Bowlu

Super Bowl přináší tradičně ty nejvýpravnější reklamy celého roku. Ne náhodou jsou pak reklamy vysílané právě během Super Bowlu mezi těmi vůbec nejsledovanějšími i na Youtube. Super Bowlu se budeme věnovat podrobněji v pátek, ale už teď jsme pro vás vybrali všechny reklamy, které se už stačily vyšplhat přes milion zhlédnutí.
Přečtěte si více

Anonymous stáhli svou podporu WikiLeaks

Po několika letech silné podpory organizace WikiLeaks se přinejmenším část internetového hnutí Anonymous rozhodla ji přerušit. Mezi důvody patří přílišný důraz na osobu Juliana Assangeho a také agresivita, s níž lidé za WikiLeaks začali od svých příznivců vybírat peníze.