Pondělní La Degustation Online se bude věnovat gamifikaci

Seriál minikonferencí, které pořádá Asociace.BIZ pod názvem La Degustation Online, se bude již ve svém pátém pokračování věnovat využití herních principů v neherních projektech v tématu nazvaném “Gamifikace, aneb kořenění suchých online projektů”. A na koření opět dojde i v rámci následné degustace zajímavých pokrmů.

Tematický večer opět nabídne zajímavé prezentace, které uvedou dané téma a navazující panelovou diskusi. Václav Stoupa představí case study na téma gamifikace networkingu na konferenci WebExpo, neboli jak podpořit networking pomocí webové aplikace s využitím herních prvků. Josef Šlerka se zaměří na gamifikační pro a proti, třetí prezentace se pak ujme Jakub Svoboda, zakladatel herního studia Falanxia.

O degustační část večera se opět postará šéfkuchař restaurace Element club, který pro účastníky konference připraví menu složené z pochutin středoasijské kuchyně. Podávat se tak bude např. Samsa, Plov, Bešparmark nebo Čak-čak.

Pátá konference proběhne již v pondělí 5. listopadu od 18 hodin v prostorách restaurace Element club na Smíchově. Zájemci se mohou registrovat na stránce www.ladegustationonline.cz.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Polemika na obranu českých a slovenských startupů

Cítím potřebu se našich startupů a lidí, kteří kolem stojí, trochu zastat. Tenhle názor ve mě zrál už dlouho, jeho sepsání ale napomohly diskuze na řadě nejmenovaných facebookových profilů - třeba o tom, že "česká startupová scéna neexistuje" a jde jen o neúspěch, "na který spousta lidí vsadila svůj tiket". Rejpat do startupů je totiž v módě a obhájci moc slyšet nejsou, tak zkusím trochu srovnat síly, i když ve výsledku třeba bude pravda někde uprostřed.
Přečtěte si více

Co Čechy zajímalo minulý týden? Bojí se rakoviny plic, připomněli si polsko-ruský masakr a zajímali se o Pavlínu Senič

Minulý týden se nesl hlavně ve znamení negativních věcí, např. takový 5. březen - den, kdy byl schválen masakr v Katyni. Neméně hrozným faktem je, že mnoho domů stále obsahuje radioaktivní radon, který přináší mnoho problémů. O to všechno a i jiné věci se Češi v minulém týdnu na internetu zajímali.