ThePay spouští partnerský program, který umožní e-shopům napřímo nabízet platební bránu

Jihlavská společnost ThePay.cz, s.r.o. na českém trhu poskytuje platební bránu pro více než 800 tuzemských e-shopů. Dalším strategickým krokem společnosti bylo spuštění partnerského programu, který v ThePay připravili v úzké spolupráci s vývojáři e-shopů.

Vyvinuli jsme platformu, která umožní poskytovatelům e-shopů napřímo nabízet platební bránu, a to pod taktovkou vlastní cenové politiky,“ říká zakladatel a výkonný ředitel společnosti Daniel Havel. Jinak řečeno, poskytovatel e-shopového řešení po uzavření partnerské smlouvy získá přístup do rozhraní, které mu umožní zakládat platební brány pro svoje klienty.

Daniel Havel, zakladatel a výkonný ředitel ThePay

Prvním oficiálním partnerem se stala českobudějovická společnost Golemos, s.r.o., která na svém e-shopovém řešení eshop-rychle.cz provozuje zhruba 6 500 e-shopů. Obě společnosti se dohodly na exkluzivních podmínkách, klientům eshop-rychle.cz např. nebude účtován žádný fixní měsíční paušál, který se standardně u tuzemských platebních bran pohybuje kolem 200 korun.

Od spolupráce si Daniel Havel slibuje rychlé rozšíření i mezi menší či začínající e-shopy, kde může být pro implementaci platební brány měsíční poplatek vstupní bariérou. Další výhodou je, že platební brána ThePay začala jako první nabízet registraci online. Umožnila jí to novela zákona proti praní špinavých peněz účinná od 1. 1. 2017.

Společnost ThePay sídlí v Jihlavě, byla založena roku 2011 a patří mezi největší platební brány v České republice. Rostoucí popularitu platební brány ukazuje i každoročně narůstající obrat, který byl v roce 2016 téměř 1,6 miliardy korun.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Wake the f**k up!

Objevování výjimečnosti ve zdánlivě obyčejných věcech je jednou ze základních disciplín marketingu. A že se to tentokrát povedlo. Facebook je výjimečný, Guinness je výjimečný, Obamova předvolební kampaň je výjimečná a nakonec i malá švýcarská vesnička jako je Obermutten může být výjimečná.
Přečtěte si více

Nej sociální a mobilní kampaně: I Facebook může být nóbl

Napadlo by vás někdy odmítat fanoušky na Facebooku proto, že pro vaši značku nejsou dost dobří? Některé značky se nebojí odlišit velice svéráznými metodami, jak ukazuje náš další výběr zajímavých kampaní poslední doby. Minule jsme se věnovali speciálně Twitteru, tentokrát dostal nejvíce prostoru Facebook a sekunduje mu Instagram.