#ocemsemluvi – zelenoočky, Rekola, Petr Štěpánek a Tomáš Hertl

o cem se mluvi 10 - ocemsemluvi

Víme o čem se mluví. Do českých startupů úspěšně proniká generace Z. Růžová Rekola jezdí i ve Finsku. Tomáš Hertl v NHL střílí překrásné góly. Kazma cestuje po Americe. Nejlepšího člověka do týmu poznáte podle toho, že má zelené oči. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

Mezi špičku českých startupů začínají postupně pronikat i zástupci generace Z. Úspěšní investoři moc dobře ví, že startup s potenciálem  je postaven hlavně na kvalitních lidech a jejich zkušenostech. Pouze zapálení pro věc nestačí. Petr Štěpánek má dobře našlápnuto, tak držíme palce a budeme jeho cestu sledovat.

https://www.facebook.com/Aktualne.cz/posts/10156062100734387

Rekola se nám vydaly na výlet do Finska. Nově budou půjčovat svá růžová kola v univerzitním městě Vaase. Tak tedy: “Hyvää matkaa”.

SPORT

Tomáši Hertlovi se tento týden povedl úžasný kousek. Při NHL zápase týmů San Jose Sharks a Anaheim Ducks vypálil parádní gól.

Tomas Hertl NHL

A je tu konečně zajímavý sport pro milovníky Matrixu. Jmenuje se Bungee workout a užijete si při něm spoustu zábavy. Je to takové ferratové lezení v tělocvičně a na bungee lanech. Prostě žůžo.

https://www.facebook.com/slevomat/videos/10156073704187852/

UMĚNÍ

Věděli jste, že na českém Facebooku existuje stránka Tetování je umění? A že tam dávají příspěvky, které jsou fakt o tetovacím umění? No posuďte sami.

https://www.facebook.com/764922453605990/posts/1775754129189479

CESTOVÁNÍ

Kazma jede. Jede po Americe. Má červenou kostkovanou košili a k ní holku s Mustangem a malý stan. Tato důležitá informace se stala na českých sociálních sítích nejúspěšnějším příspěvkem  tohoto týdne v kategorii cestování. Úspěšnější jako mamba z Hlubočep.

https://www.facebook.com/Kazma.Kazmitch/posts/2001957389866402

AKCE

Večerní hashtag #čt24 nabírá na Twitteru na úspěšnosti. Najdete tam nejaktuální zprávy a komentáře na tyto zprávy. Občas se komentují i akce  typu volby, zeman, mamba v jednom vstupu. No jen si zkuste sami vyslovit: “Pracovníci ZOO ho už odchytli” :-)

MÓDA A KRÁSA

Věděli jste, že vaše oči mohou prozradit váš charakter? Jak tvrdí portál Jenzeny.cz: lidé se zelenýma očima jsou houževnatí, cílevědomí, vytrvalí a především tvrdohlaví? Umí být však také zásadoví, upřímní a stálí. Žádná překážka není pro ně dost vysoká, aby ji nezvládli, a možná čím těžší je, tím více jsou do jejího zdolání odhodlaní.

Zelenoočky navíc oplývají dobrou organizační schopností, nechtějí být však v popředí či ve vedoucích funkcích. Do všeho se pouštějí s odvahou, profesionalitou a své kroky si vždy dobře zváží. Nejsou to pesimisté ani optimisté, na svět se dívají s čistě realistickou hlavou. V jejich očích však tkví i něco velmi zvláštního až magického. Díky své intuici dokážou člověka odhadnout v prvních sekundách a jen tak je neoblafnete.

Podle toho okoskopu to vypadá, že když budete hledat někoho nového do týmu, tak by měl mít jednoznačně zelené oči.

https://www.facebook.com/Jenzeny.cz/posts/2303076223097743

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Total
0
Shares
Další články