Nejzásadnější prezentace roku je tu: KPCB Internet trends 2014

Opět vyšla zásadní prezentace od Kleiner Perkins Caufield & Buyers o internetových trendech roku a opět je to nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak se rázem alespoň částečně zorientovat ve věcech, na kterých záleží. Absolutní must read pro kohokoliv, kdo to s digitálem myslí vážně.

Ať už se věnujete internetu a obecně digitálnímu prostředí profesionálně, nebo jenom zpovzdálí, tohle si nemůžete nechat ujít. Komplexní shrnutí všeho podstatného na 164 slidech od jedné z nejvýznamnějších VC firem na světě (KPCB má v portfoliu například AOL, Amazon, Compaq, EA, Google, Sun, Symantec a desítky dalších obrů) vás provede jak aktuálním stavem, tak výhledem do dalších let.

Mimochodem, o tom, že je to opravdu důležitá prezentace svědčí i počet zhlédnutí na Slideshare – skoro 300 tisíc za první den.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Se Street View se můžete poprvé podívat na dno oceánů

Kdo by si před pár lety pomyslel, že bude možné vydat se do hlubin oceánu skrze běžné online mapy. Zjevně s tím tak úplně nepočítal ani Google, jinak by svůj nástroj asi nepojmenoval Street View. Právě tam totiž po mnoha rozšířeních o zajímavá místa na zemském povrchu nyní přibyla také místa pod hladinou moře a podívaná je to kouzelná.