Nakupovali jsme v e-shopu Lidlu. Kromě potravin tu seženete úplně všechno

Když Lidl na začátku minulého týdne spustil testovací provoz svého nového e-shopu, vzbudilo to pořádný zájem. Zároveň se rozhodně nečekalo, že zátěžová zkouška bude probíhat tak krátce. Lidl totiž už po necelých čtrnácti dnech otevřel svůj internetový obchod široké veřejnosti.

„Start prvního Lidl e-shopu ve střední a východní Evropě znamená novou etapu v rozvoji Lidlu nejen v České republice. Pevně věřím, že zátěžová zkouška v podobě 9 500 zaměstnanců a jejich nejbližších pořádně otestuje všechny systémy jak na straně e-shopu, tak v našem logistickém centru,“ komentoval před týdnem Pavel Stratil, generální ředitel Lidl Česká republika.

lidl-shop.cz

Dnes již je nový internetový obchod na adrese www.lidl-shop.cz dostupný pro všechny a účet si v něm může zřídit kdokoliv. Kdo by ovšem v e-shopu Lidlu čekal potraviny, neuspěje. Obchodní řetězec čerstvé potraviny neprodává nikde po Evropě a výjimkou není ani Česká republika.

V e-shopu Lidlu se tak můžete těšit na nekonečnou řadu speciálních nabídek a spotřební zboží pro domácnost, zahradu, sport, kancelář, zábavu či kutilství. Výhodou internetového obchodu bude, že některé akční nabídky nabídne dřív než kamenné obchody a zároveň v něm můžete získat i starší produkty.

Lidl udělal svůj e-shop maximálně přehledný a po startu láká na mnoho výrobků se skvělou slevou na uvítanou. Najdete mezi nimi kuchyňské roboty, mixéry, ale také nářadí do dílny či ložní prádlo. U většiny zboží Lidl slibuje dodání do tří pracovních dní, při objednávce do 1 000 korun je poštovné za 59 korun (jinak zdarma) a balík si můžete nechat zaslat dopravní službou PPL nebo ho doručit do výdejních míst PPL ParcelShop.

Total
0
Shares
Další články