Nábytkářské Bonami vstupuje do offlinu, na výdejně předá zboží 3 hodiny od objednání

Největší český e-shop s nábytkem a bytovými doplňky Bonami se poprvé ukáže i v offlinovém světě. V Jenči u Prahy otevřel svou první výdejnu, odkud si zákazník může odvézt svůj vysněný kousek do bytu již za 3 hodiny od objednání.

Část Bonami skladu v Jenči u Prahy, který nyní čítá 20 000 m2 skladové kapacity, se během září přeměnila na stylovou výdejnu. Zboží, které je skladem, si zákazník může vyzvednout po příchodu informačního emailu a SMS. Přijet si pro svoji zásilku si může každý všední den od 7.00 do 18.00, o víkendovém a svátečním provozu uvažujeme hlavně před Vánoci, kdy bychom měli mít otevřeno až do 23. prosince.

„Chceme jít našim zákazníkům vstříc v tom, o co si nejvíce říkají. S otevřením výdejny tudíž šetříme jak jejich drahocenný čas, tak jejich finance,” říká Pavel Vopařil, CEO firmy Bonami. Výdejna je zatím prvním z kroků, který Bonami chystá. V přípravě je i vlastní doprava, na které firma intenzivně pracuje.

Zboží pro osobní převzetí v Jenči je možné zaplatit předem on-line nebo platební kartou přímo na výdejně. Možnost vyzvednutí je zdarma pro všechny produkty v nabídce, čímž může zákazník ušetřit, v některých případech až 1500 Kč.

S otevřením výdejny Bonami spustilo ještě další novinku. Prodejní cena nadrozměrných produktů jako rozkládací sedačky, jídelní stoly, křesla a další, nově neobsahuje dopravu na adresu, která dosud byla započítána v ceně výrobku. Doručení bylo vyčleněno z ceny, tudíž při zvolení možnosti “osobní odběr v Jenči”, bude celková cena výrobku nižší.

Total
0
Shares
Další články