Na piknik už můžete vyrazit i bez jídla. Doveze ho DámeJídlo.cz

DámeJídlo.cz, populární služba pro dovoz jídel z restaurací, spouští novinku, jež potěší všechny, kteří rádi pořádají pikniky. DámeJídlo.cz zavádí tzv. Pick-up pointy, jež se nacházejí v parcích a na dalších místech vhodných pro posezení v přírodě a do kterých vám objednané jídlo rovnou doveze.

Pick-up pointy jsou místa v piknikových lokalitách, což může být nejen park, ale například také plovárna nebo břeh Vltavy. DámeJídlo.cz je přehledně vypisuje na mapě ve své aplikaci a prozatím je najdete v Praze a Brně. Postupně by se však pick-up pointy měly rozšířit po celé republice.

„Místo zadávání adresy si v mapě zakliknete pick-up point. Dále si, jak jste zvyklí, vyberete jídlo a zaplatíte. Jakmile se bude kurýr blížit, zavolá vám a jídlo si od něj na pick-up pointu vyzvednete,“ vysvětluje fungování Jan Matějů, CEO DámeJídlo.cz.

Dovoz jídla na pikniky je další unikátní funkcí mobilní aplikace DámeJídlo.cz (iOS a Android), která prošla na začátku roku velkou modernizací. „Nová aplikace je prvním zásadnějším oživením po původní pět let staré verzi. Aplikaci jsme postavili od základu nově, s důrazem na jednoduchost objednání a stabilitu. Pravidelně ji vylepšujeme a přizpůsobujeme potřebám zákazníků i nabídce restaurací,“ připomíná Matějů.

Total
0
Shares
Další články